Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nehéz pultuslanykent dolgozni?...

Nehéz pultuslanykent dolgozni?17/l

Figyelt kérdés

Mire számíthatok?? Vasárnap kezdek beugroskent

Tegnap voltam betanulni

Nehéz lesz??



2021. okt. 1. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Én "fiatalkoromban" csináltam egy darabig.


Ami nehéz az az, hogy el kell viselni, hogy 1 este alatt 20-an akarnak valami béna szöveggel felszedni.


Hétvégente nagyobb a pörgés értelemszerűen, ott fel kell venni a tempót.


Plusz ugye rendet kell tartani, tehát elég talpraesettnek kell lenni ahhoz, hogy ha egy vendég túl sokat iszik és zavar másokat vagy kötekszik, akkor rá kell szólni. Nálam 1x volt olyan, hogy nagyon nem akartak elmenni és nem tudtam mit csinálni, de akkor felhívtam a főnököt és ő lerendezte.


Összességében nem nehéz, csak vannak nehézségek. De az minden munkahelyen van.

2021. okt. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
A legnehezebb az lesz, hogy végig állni kell.
2021. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Én diákként csináltam párszor. Nem egyszerű, az emberek sokszor nagyon bunkók. Nálunk volt pultos, akit leköptek, pedig elit hely volt.

Emellett pénzzel kell bánni, nagy zaj, tömeg, meleg stb.

Ki kell próbálni, de szerintem kevesen bírják hosszú távon.

De tapasztalatnak tök jó

2021. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Kocsmában nehéz és sokszor kell levakarni embereket, részegekkel úgymond harcolni. Plusz én gyűlöltem, mikor egyedül jöttek be és órákig nyomaták a dumát nekem - fárasztóbb volt, mint dolgozni. Pedig én kávézóban voltam. Plusz sokszor behívtam páromat, mert nem mertem egyedül maradni annyi férfi mellett (22 évesen).

off: 17 évesen kocsmában? Italt már adhatsz ki egyáltalán? Bejelentett?

2021. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

én étteremben voltam pultos idén nyáron diákként, szar volt a fizu, minden takarítást velem csináltattak, reggeltől estig állni kellett, bunkók voltak a vevők, és ha beáll a sor akkor nagyon kell ugrálni

és ennek a tetejébe még a főnököm is egy tuskó volt

2021. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Elég nehéz, próbáltam nemrég.

47/F

2021. okt. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

remélem senki nem fog zaklatni.

kérdőjeleket vet fel, h. miközben egy kiskorú még italt sem vehet, hogyhogy dolgozhat pultosként?

akkor már inkább a bébiszitterkedés... ha jól tudsz idegen nyelvet, akkor tolmácsolás, fordítás, magántanítványok, én ez utóbbival kerestem nagyon fiatalon nem kevés pénzt.

2021. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen az, - pláne ha a saját főnököd akar naponta 15-ször felpróbálni!
2021. okt. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En nagyon szerettem kocsmaban dolgozni:) Faluban volt, szoval hetkozben mindig ugyanazok a papikak jottek es ugyanakkor.

Pentek-szombat volt az amikor fiatalok is jottek es reggel 7tol hajnal 4 ig nyomtad.

Persze volt hogy rendort kellett hivni de a tulaj is sokat ucsorgott bent meg kozel lakott, jott ha gaz volt

2021. okt. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beugroskent dolgozok csak pultuskent

És én is ugyanúgy kérhetek bárkitől személyit ha lattom hogy még nincs 18

2021. okt. 1. 21:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!