Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok 3 műszakot ha...

Vállalnátok 3 műszakot ha jelenleg nincs más lehetőség de tetszene a munka?

Figyelt kérdés
Jövőhétre beszéltem meg egy munkamegbeszélést ahol 3 műszakos rend van viszont ígéretes a munka feladat. Igaz, ezt látni kell ahhoz, hogy teljes képet lássak, de így elmondás szerint is jó lenne meg a hirdetés alapján minden infó ott volt amit elmondott így korrektnek tartottam. Igaz kicsit messze van tőlem és átszállássokkal de semmi sem lehetetlen. Heti fizetés jó lenne mert hamar jutnék pénzhez viszont én a havihoz szoktam hozzá ahol látom a teljes összeget így ez fura lenne. Meg a 3 műszak, mert én eddig csak kettőben voltam ahol a délutános sokszor kikészített amiért olyan lassan telt el persze akkor a munka se tetszett annyira. Estétől félek igazán hogy ott egyedül sétálnék munkába bár sétálni nem sokat kell de 3 műszaknál valahogy ez a kép rögzült belém pedig semmivel se különb mikor télen 5 órakor már korom sötétben megyek valahova vagy haza fele csak lehet bezavar a műszakos dolog. Meg szorít a határírdő, itthon őszig kaptam haladékot hogy menjek de azóta se történt semmi viszont ez nekem se jó hogy nincs pénzem. Szeretnék venni dolgokat, hogy szokjak hozzá ezekhez a változásokhoz? 24 L vagyok.

2021. okt. 1. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Én nem, mert szeretnék a családommal időt tölteni.

Ha egyedül élnék akkor simán vállalnám amúgy.

2021. okt. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%

3 műszak, ígéretes a munka....jajjjjjjj!

Itt aztán van igényszint.

És mégis ez a csodás meló mennyit fizet?

Havi 200 ezer megvan?

Nőként azért több gógyi is lehetne és válogathatnál a pénzesebb pasikból a neten.Én biztos nem dolgoznék ilyen alja melót.

2021. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

#2

Miért ne lehetne ígéretes? Én diákként melóztam műszakban, 200 megvolt igen, és volt lehetőség kifogni idővel irodai melót cégen belül - de a termelés se volt olyan vészes.

Nem mindenki akar prostituáltként "dolgozni".

2021. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Élethelyzettől függ.


Ha nincs olyan végzettségem, ami "mentesítene" a 3 műszakos munka alól, akkor elmennék.


Ha van végzettségem, csak átmenetileg nem találok munkát, de nem kell pénz mert van tartalékom/még otthon élek, akkor nem vállalnám.


Ha van végzettségem, de kell pénz, akkor is elmennék, és az első adandó alkalommal váltanék.

2021. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem a 3 műszakra értettem nyilván hogy ígéretes hanem magára a munka folyamatra...és ne haragudj de prostinak lenni inkább az alja munka sok ember szemében is mint 3 műszakban dolgozni normális munkafeladatot...
2021. okt. 1. 15:10
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Itt ezen az oldalon senki nem dolgozik 3 műszakban, itt mindenki otthonról tolja a munkát havi 1 milláért. Mindenki programozó.:D


Viccet félretéve: 4 műszakban dolgozom 12 órában, de 1 éve dolgoztam 8 órás 3 műszakban. Nem rossz, ki lehet bírni. Bár engem megfizettek akkor is és most is gyárban, nettó 400 ezer minden hó végén megvan. Túlórákkal nettó 500 ezreket is hoztam haza havonta.

2021. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6.Itt ezen az oldalon senki nem dolgozik 3 műszakban, itt mindenki otthonról tolja a munkát havi 1 milláért. Mindenki programozó.:D


ezt sajnos megtapasztaltam sőt olyat is hogy inkább otthon henyélnek minthogy 500.000 nettó alatt dolgoznának persze szakma az nem derül ki. nem mindenkinek van olyan szakmája amiben ennyit fizetnének.

Mostani példa is hogy inkább tisztességes munkának tartja a prostizást mintsem rendes munkát vállalna...na ez már vicc tényleg. Azért nem süllyedek le a k.rvák szintjére...

2021. okt. 1. 15:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz hogy a 2.válasz ellenőrizve lett de törölve nem lett, pedig törlésre való az tény...
2021. okt. 1. 15:43
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 műszakban dolgoztam egy gyárban havi nettó 210ért.

Imádtam😍 lehet hihetetlen de imádtam bejárni. Jó fejek voltak a munkatarsak. Nagyon sokat nevettünk, gyorsan telt velük az idő.

Nem mondom volt nap ami nekem is pokol volt de mindenhol van ilyen. Én is féltem tőle de hamar megszoktam.

Tavaly nyáron mondtam fel mert sajna elköltöztem, de mai napig vissza sirom!!!

Vágj bele. Ha gebasz van felmondasz. Ennyi :)

28/N

2021. okt. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9

Amúgy igen, vesztenivaló nincs. Max ha nagyon nem jó, akkor lehet mást keresni. :)

Én is szerettem mikor egy darabig gyárban melóztam, a reggeles műszak mondjuk borzalmas volt. :D

A társaságtól meg az adott üzemtől függ.

2021. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!