Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nekem miért adott pontos...

Nekem miért adott pontos összeget a kollégám, ha másnak többet adott?

Figyelt kérdés

Én (nő vagyok) rendeltem kaját közösen egy férfi kollégámmal akivel jóban vagyun, sokak szerintem egyébként bejövök neki. Kártyával fizettem, ő pedig kp-ban adta nekem oda az ő részét. Pl 2235 ft volt az ő része, és ő pontosan ennyit adott. Egyébként én mondtam neki, hogy nehogy kiaprózza, elég 2000 ft is.

Aztán másnap egy másik férfi kollégával rendelt, ott 1700 ft-ot kellett volna fizetni, és szó nélkül odaadott neki 2000 ft-ot, és mondta hogy nem kér vissza belőle.

Nekem ez olyan fura volt. Nekem miért aprózta ki,ha a másik kollégának "bőven" többet adott?

Egyébként mielőtt anyagisnak néznétek, én nőként szeretek mindent magamnak fizetni, randikon is fizetném a saját részem, sőt felajánlom hogy fizetem én az egészet. Nem akarom soha hogy eltartottnak nézzenek.


2021. okt. 1. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart neked "tartozni".
2021. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%

Bocsi de elég nehéz nem anyagiasnak nézni ha irigykedsz, mert másoknak többet adott.

Lehet, hogy azért mert pénzéhesnek tart. De lehet csak simán azért mert épp volt nála apró. A következőnél pedig nem volt már nála apró ezért felfelé kerekített.

2021. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő 2000 körül szán a rendelgetésre és azért nem kért vissza a 2000esből.

Neked meg csak a kaja árát adta oda, ami több volt mint 2000, de lehet nem volt nála papír 500-as és azért nem adott még több aprót, mivel így is TE mondtad, hogy ne aprózza ki, elég 2000.Akkor minek mondtad ezt?Amúgy szerintem ilyen esetben úgy lenne valóban az igazságos, ha a másik többet adna, mert a kajának van csomagolási, szállítási költsége, jatt a futárnak esetleg.De hát te mondtad, hogy neked 2000 is elég.

2021. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom nem akarta, hogy a pénzen problémázz, erre a pénzen problémázol.


Amúg ezer oka lehet, van ismerősöm akinek eg fillérrel nem adnék többet mint amivel tartozom, van akivel meg nem számolgatjuk mikor mennyi az annyi.

2021. okt. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!