Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Orvos mellett asszisztensként...

Orvos mellett asszisztensként mennyire jó dolgozni? Mennyit lehet vele keresni nem magánorvosnál?

Figyelt kérdés
Szerintem jobb lehet, mint ápolónőnek lenni, aki pelenkákat is cserélget, asszisztensként azt látom, csak a gépbe kell pötyögni, amit az orvos mond.
2021. okt. 4. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hát magánorvosnál annyit amennyit a szerződésbe beleír.
2021. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Beleírtam a kérdésbe, hogy nem magánorvosi fizetésre vagyok kíváncsi. Hanem hogy akik így állami rendelőbe vannak orvos mellett mennyit kereshetnek.
2021. okt. 4. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyim sztk háziorvos mellett van, már nyugdíjas, de napi 8 óra. 150 ezret keres nettóban. De nyugdíjjal együtt elmegy. Önmagában nagyon kevés.
2021. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

Orvos mellett vagyok asszisztens, de semmi pénzért nem lennék ápoló. Egyébként röntgen asszisztens vagyok.


A röntgent egyedül csinalom, az ultrahangnál és más vizsgálatoknal amikor kell az orvos, akkor dolgozom csak vele.

8 éve vagyok a pályán, mikor kezdtem allami kórházban 120-130 volt a fizum ugyeletekkel(D kategóriás voltam), most maganban vagyok es cafeteriaval együtt 300 nettó a fizum.

Hiany szakma is, a rendelők szinte egyáltalán nem kapnak embert és ha valaki még foiskolara is járt akár 4-500 ezret is kereshet.


Vannak azért izgalmak is(mintavetelezesek vagy épp az embernek a betegsége/sorsa érdekes) és ezek azért színesítik a napot. Mondjuk egyébként se egy unalmas munkakör.


Ha érdekel a mostani fizu nezd meg a bertablat.D vagy E kategóriában kaphatnak fizut az allami dolgozók. F, hogyha van egyetemi végzettsége is.

2021. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Baromi keveset. Közalkalmazotti bértábla, középfokú végzettség, a nettó 200-at biztos, hogy meg se közelíti. Unalmas, a feneküket meresztgetni szerető lusta életuntaknak való munka lehet. Háziorvosnál esetleg kaphat némi dugipénzt a betegektől.
2021. okt. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Kevesebbet mint egy ápoló.
2021. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!