Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ciki fiatalon (pl...

Szerintetek ciki fiatalon (pl 24 évesen) gyorsétteremben dolgozni? L

Figyelt kérdés
Sokaktól megkapom, hogy miért nem mentem egyetemre, miért nem keresek másik munkahelyet, miért nem költözök külföldre, stb. Volt osztálytársaim és néhány ismerősöm lenéz, amiért egy gyorsétteremben dolgozok kevesebb fizetésért, mint amennyit ők kapnak. Én örülök, hogy van munkahelyem, de rosszul esik, hogy mások így gondolkoznak. Kezdem szégyellni, hogy nem mentem én is egyetemre, és nincs egy menő, vagy legalább egy jól fizető állásom. Azt is cikinek érzem, hogy még a nagyimmal lakok, és nincs párom, akivel együtt élnék, mint sokan mások, meg nem megyek egyedül albérletbe, hisz nem tudnék fenntartani egyedül egy albit, és nagyimat se akarom magára hagyni.

2021. okt. 6. 00:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Egyaltalan nem ciki a munka, ha valaki gaznak gondolja, az sokat elmond az adott szemelyrol.

Ha te meg vagy elegedve a helyzeteddel viszonylag, akkor ne engedd, hogy ezek az emberek elvegyek a kedvet ettol

2021. okt. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
22%
Ez csak szerintetek nőként gáz ha a faszi nem multimillárdosként születik
2021. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

DOLGOZNI NEM CIKI, barhol is dolgozzon az ember.

Ezert lehet le lezek pontozva, de ez az egyetem dolog nagyon fel van fujva. Nagyon kevesen vannak valoban relevans szakon, a tobbbseg idokozben rajon, hogy vagy szakot kell valltania vagy otthagyja az egyetemet. Legroszabb esetben meg rajon, hogy a kis bufeszakaval nem tud semmit kezdeni es mehet a mekibe o is, csak o meg el is cseszett minimum 3 evet az eletebol. Tanulni barmikor lehet, 24 evesen meg plane, ha szeretnel valamit tanulni akkor vagj bele barmibe, tanulni sem ciki. Csak sajnos sokan elvannak ajulva maguktol, hogy jaj ok egyetemen tanulnak, mikozben anyuka apuka rakja alajuk a hazat, kocsit mindent es kozuk nincs a valo elethez...

2021. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.


19/F

2021. okt. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Az a ciki ha 24 évesen 1Ft-t nem kerestél meg sajátkezűleg.
2021. okt. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Nem ciki egyáltalán, becsületes munka és ez a lényeg. Egyetemistának pedig nem kell mindenkinek lennie és ezt diplomásként mondom.


De...


Ami fiatalon jónak és könnyednek hangzik, annak idős korban megvan általában a maga böjtje. Az nagyon jó, hogy van munkád, de az aggasztó lenne számomra, ha nem lenne semmilyen szaktudásom és semmi, amire esetleg építhetek, ha elegem lenne. Fiatal vagy még, ezer lehetőséged van igazából bármit tanulni, igazából ha egy tanácsom lehet, ezt érdemes megfontolnod. Én sajnos sok embert ismerek, aki hasonló munkánál maradt fiatalon és minél idősebb lett, annál nehezebben tudott kimászni belőle és másba vágni. Sokaknak fáj mindenük és egész életükben nem haladtak semerre, esetleg akkor, ha házasodtak egy tehetősebbhez vagy örököltek. Sokan megbánták, hogy nem azzal foglalkoznak, ami érdekli őket és ezen keresztül pénzt is hoz.


Én nem nézem le, amit csinálsz, dolgoztam így én is diákkét, becsülöm is a munkád, ahogy mindenkiét, egyszerűen csak nem tartom a legjobb tervnek, ha az egész életedet nézzük. Mármint rád nézve. De épp ezért ez a te döntésed, amihez senkinek semmi köze.

2021. okt. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Szőke Zoli2 ***** válasza:
100%
Ha jelenleg ez a jobb megoldás számodra,ezt kell csinálni. Úgysem egy gyorsétteremben fogsz dolgozni egész életedben, ezt biztosan állíthatom. Az a lényeg hogy meg ne állj, fejlődni kell folyamatosan. Az élet úgyis rávisz arra hogy döntéseket hozz,megfontolt légy és rugalmas. Sok sikert az életben!
2021. okt. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7: De ha valaki esetleg nem akar fejlődni, hanem megelégszik evvel a szinten, az sem lenézendő. Nem várható el, hogy mindenki karrierista legyen.
2021. okt. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha 16-18 eves munkatarsaid lesznek akkor megtudod
2021. okt. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, hogy nem mentél egyetemre, de valami szakmát érdemes tanulni, mert egy érettségi ma már kb semmire nem elég. 24 évesen elmehetnél nappalin tanulni valami szakmát, és diákként vissza tudsz menni dolgozni ugyanoda, ráadásul anyagilag jobban jársz, mert nem vonnak annyi járulékot, és több pénz marad a zsebedben. Amúgy meg a gyorsétteremben is van feljebblépési lehetőség, igaz nagyobb a felelősség, de azért az éttermi vezetők nem keresnek rosszul.
2021. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!