Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Stewardess felvételi?

Stewardess felvételi?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Légiutas kísérő szeretnék lenni és azt szeretném kérdezni, azoktól, akik jártasak ebben a témában, hogy miből áll a felvételi.

2021. okt. 11. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Ki kell rakni egy rubik kockát lóháton állva, miközben a Himnuszt szavalod
2021. okt. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Képzést kell elvégezni hozzá.

Nyelvvizsga alap.

2021. okt. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen felvételi? Nem mindegy, hogy egy Wizz, Ryan vagy valamelyik arab cég.

Az általánosságban igaz, hogy csapatfeladatok, angol nyelvi teszt (akár klasszikus papíralapú, akár az, hogy maga az egész felvételi angolul folyik), magasságmérés (nem annyira a konkrét testméret, hanem az, hogy x cm-t elérsz-e kézzel, cipő nélkül), a végén pedig személyes interjú mindenhol van.

A Wizzair felvételijéről van pár komment itt a gyakorin is, keress vissza rájuk pl a “stewardess” kulcsszó alatt.

2021. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én is szerettem volna az lenni, utánakérdeztem akkor. Emlékeim szerint aki légiutaskísérő lett azt mesélte, hogy csapatfeladatok voltak és minden fordulóra egyre kevesebb embert hívtak vissza és akik maradtak, nekik valami trainingen kellett átesniük először is.
2021. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!