Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Eltudok menni dolgozni?

Eltudok menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Esti érettségis suliba járok heti kétszer kell bemenni.3 kor kezdődik a tanítás.Van olyan hely ahovova felvennének így dolgozni?nincs szakmám de elmúltam már 18.

2021. okt. 12. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Nézegesd meg a környékeden levő délelőtti félállásokat, és dönts ez alapján.

Nekem volt egy évfolyamtársnőm, aki nappali mellett dolgozott, 1-2 órát reggeliztetett korán a közeli kávézóban, aztán húzott be órára.

Én meg hétvégén dolgoztam, éjjeli bébiszittelés, temetéseken éneklés. Kinek mi.

2021. okt. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

Biztos lesz, aki jobbat mond majd, de nekem a gyari állandó délelőttös jut eszembe. Azok 6tól 2ig vannak.

Vagy az éjszakás.

Egy baj van, hogy ezek általaban 3 műszakosak, vagyos egyezkedned kell a főnökkel errő a 2 napról.

3 műszak mellett tanulni se egyszerű.

2021. okt. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Portás.


Vagyonőri sem kell, pocsékul fizet, de ha nyugis helyre mégy, ott tudsz tanulni is.

2021. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nyugodtan.

A sulival is megbeszélheted,hogy munka mellett jársz, sokan így csinálják és az intézmény nem veszi túl szigorúan, illetve a jelenlétire ha aláírsz,akkor nibcs belőle igazolatlan.

Ha pedig találsz munkát,akkor ott is megemlítetheted a főnöknek,mert van aki elég rugalmas ebben.

Az is lehet,hogy legolgoztatod az a két délutánt vagy találtok rá más megoldást.

2021. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy műszakos helyre, mondjuk hattól kettőig tartó munkarendben. De amúgy, amikor én jártam levelező érettségire (Jobbára munkanélküliként, kivéve egy pár hónapos időszakot, amikor hattól délig közmunkáztam.), volt olyan osztálytársam, aki csak minden második héten tudott bejönni, mert két műszakban dolgozott. Meg olyan is, aki csak kb. minden negyedik héten jött be. De ők is sikeresen kijárták, és le is érettségiztek.
2021. okt. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!