Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legviccesebb,...

Mi volt eddig a legviccesebb, legcikisebb munkahelyi történeted?

Figyelt kérdés

Nekem a következő:

Pár éve egyik ismerősöm lagziján annyira a pohár feneke alá néztem, hogy ez okozta, hogy nem sikerült összejönnöm egy lánnyal ott. Mikor hazaértem, rosszul is éreztem magam emiatt, hogy az én hibámon múlt, ezért írtam egy sms-t a vőlegénynek hajnali 4-kor, de véletlenül a főnökömet címeztem meg, és küldtem el, melyben a következő üzenet állt: "Sajnos nekem nem úgy sikerült az este, mint várható lett volna. Ha imádkoztok értem, megköszönöm, mert szarul érzem magam Vera miatt. Úgy érzem, az alkoholizmus egyik fázisában vagyok, amiből szeretnék kilépni."

Miután átment, akkor észleltem, hogy rossz helyre küldtem, ezért gyorsan írtam egy következőt:

"A legutolsó üzenetet nem neked akartam küldeni, de ha gondolod, beszéljünk majd róla, vagyunk már abban a korban, hogy megértjük egymást. Utalok arra, hogy megint elszúrtam egy lehetőséget társkeresés terén."

Hétfőn nevetve üdvözöl főnököm: "Na mi az, sok volt a pálinka?" Erre mondom én: "Nem, csak a bor és az unikum." Úgyhogy szerencsére nem történt semmi (sőt, utólag még jobb is, hogy nem a vőlegényt zavartam meg az sms-sel). :D



2021. okt. 15. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Covid bezárás, ügyeletben nyilván kivel telefonálgatnék? Anyámmal.

De egész álló nap a kutya se hívott a fő vonalon. Szóval este felé elment a térerőm és a fő telefon csörög. Mondom király, anyám nem ért el megint. Felveszem: - Te vagy az anyám?! (mély hangon)

Csend.

Felháborodott idős néni hang: Hát az anyád lehetnék az biztos! Mit képzelsz magadról?!

Égtem, mint állat, de közben annyira röhögnöm kellett, hogy nem is hallgattam a lecseszését, mert kész voltam teljesen...

2021. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltam az egyik alkalmi munkavállaló gépét, cserébe meg felajánlotta, hogy dugjunk. Gyakorlatilag eladta a testét egy Windows telepítésért. :D
2021. okt. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Azt mondd neki, hogy mindig frissítened is kell... :"D
2021. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollega akit a fonok allandoan baszogatott, hogy tul sokat van wcn. Elege lett felmondott, de elotte meg odaszart a lehajtott wc deszkara, es meg kis bucsulevelet is mellekelt hozza.
2021. okt. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elvesztettük a főnökünket.

Kirándulni voltunk 3 kocsival a világ végén.

Visszaérve vettük észre, hogy főnökünk egyik kocsiban sincs, mindenki azt hitte, hogy a másik hozza.

Felmerült a kérdés, hogy akkor miért nem hívott föl senkit és megtaláltuk egyik kocsiban a telefonját.

2021. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kábel tv-s voltam,egy padlásra kellett felmenni de a feljárón rohadt sok darázs tanyázott.Azt gondoltam hogy átslisszolok gyorsan de nem jött be és több 100 méh/darázs össze-vissza csípett miközben én rohantam fel-alá.

Akkor nem volt valami jó kedvem de így visszanézve ez tényleg nagyon gáz szituáció volt :D

2021. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!