Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holgyeim Push up melltartoban...

Holgyeim Push up melltartoban okoze barmilyen nehezseget a fizikai munka?

Figyelt kérdés
Raklapepites csomagolas pakolas es igy tovabb. Mondjuk ezt a push melltarto dolgot meg spekeljuk meg a szukfarmerral es a kivagott felsovel. Igen nok kozott dolgozok es ezek a holgyek nem tudnak dolgozni nagyon vagy nem akarnak. Ez az oka a kerdesem megszuletesenek. A kollega noimet allitolag nem akadalyozza. A fonokom pedig szeretne hogy a munka jobban menjen mert ebbol elunk sajnos.

2021. okt. 18. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Mégis mi a bánatban akadályozná...? Te már megint az az összefüggéstelen munkahelyi kérdéseket ideböfögő háborodott vagy? -_-
2021. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Unifuzria válasza:
100%
a push-up melltartó semmit nem változtat, a kivágott póló is egéaz rendben van még, a farmer a kérdéses, hogymennyire szűk. Ha lehajolsz benne és már attól szétreped, akkor az a hiba, de ha pl Jeggings, és nyúlik, akkor az sem akadályozhat. Szerintem szimplán féltik a műkörmeiket. Meg tudod, vannak köztünk, lányok között ,,aranyvérűek, ők nem hígítják fel azt muglivérrel!'' 🙄 vagy még ami lehetséges opció, vagy nincs annyi fizikai ereje, vagy valami betegség miatt nem végezhet fizikai munkát..
2021. okt. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én éga leggibgsben dolgozom, sokkal kébyelmesebb, de a farmer fizikai munkához rossz mert húzza a bőrt, stb. Kivágott felsőm is van kényelmes, de én nem hordom mert csupa férfivel dolgozom. Csak a push up melltartó kényelmes nekem, de nem akadályoz semmiben, sőt, jól tart.
2021. okt. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmiben nem akadalyoz semmi, amit irtal.
2021. okt. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A push up mitől akadályozná az embert bármiben?

Az csak annyit csinál mint a neve is mutatja, kicsit feljebb emeli a kebleket, hogy másabbnak látsszon a standardhoz képest.

2021. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A push up nem oszt vagy szoroz, a kivágott felső már igen, hacsak nem valaki akkora (szűz)qrva, hogy nem érdekli, ha teljes a belátás egy lehajolásnál, netán kilóg a fél melltartója, esetleg a melle is. Farmerben meg általában nem lehet normálisan hajolgatni, guggolni.

De nyilván direkt öltöznek így, hogy legyen mivel tenni az agyukat, pláne ha véletlen dolgozni kéne. Én is végeztem fizikai munkát, nálunk alap volt a normális, nem kivágott póló és olyan nadrág, amiben lehet mozogni. Aki akart, jöhetett farmerben, de bírnia kellett, de kivágott cuccokban nem, a műköröm, magassarkú cipő, ékszer meg egyenesen tilos volt balesetveszély címén. És ez egy laza hely, van, ahol konkrétan odaadják a komplett póló-munkásnadrág-kabát/pulcsi-munkavédelmi cipő szettet és csak abban lehet dolgozni.

2021. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!