Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkaidő közben fogom...

Ha munkaidő közben fogom magam és hazamegyek, annak milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

A főnök mostanában nagyon rám van szállva, minden apróságért leszid, vagy kitalál dolgokat, amiket rám kenhet. Rajtam adja ki a feszültségét. Káromkodik, úgy kezel, mintha ostoba lennék.

Legutóbb már nagyon összevitatkoztunk, akkor eldöntöttem, hogy még egy ilyen, és lelépek. Ma is nagyon csinálta a feszkót, nem is értem mi értelme volt, mert semmi rosszat nem csináltam, csak neki valamiért nem tetszett az, amit minden nap ugyanúgy csinálok, belekötött, belevonta az ügyfelet is, aztán nagy balhé lett ebből is.

Úgy lesokkolt a dolog, hogy nem is tudtam mit csináljak már egész nap.


De még egy ilyen, és tényleg fogom magam, hazamegyek. Nem bírom már ezt. Amúgy is hónapok óta minden nap a felmondáson gondolkodok, csak van bennem annyi lelkiismeret, hogy nem hagyom ott a részleget, ahol rajtam kívül csak betanulás alatt lévő emberek vannak, akiket nem lehet csak úgy otthagyni, mert borulna minden.


Na de ha lelépek egy ilyen kiabálás után, akkor utána mégis mire számítsak?



2021. okt. 18. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felmondásra. De ne is banjad, ilyen helyen ne maradj.
2021. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Felmondani kéne.
2021. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

szerintem nem kell azonnal felmondani.

én így 40 felett már látom, hogy nagyon sokszor a jó beszélőke sokszor hatásosabb.

konkrétan.

volt egy frissen kinevezett főnök, aki 2 hónapon keresztül, nem logikus ügymenettel akarta uralni a rá bízott feladatokat, hanem üvöltözéssel és az alá rendelt emberek megfélemlítésével.

a 2 hónapja utolsó hetében már annyira nyeregben érezte magát, hogy engem is felkóstolt.

régen egyszerűen megvertem volna ilyenért, de csak annyit mondtam rá nyugodt hangon, hogy ilyen stílusban a suttyó anyáddal beszéljél ne velem.

és a tapasztalataim szerint sokkal kártékonyabb tud lenni ha szociálisan érzékenynek feltüntetve magad jelzed ezt a problémát a vezetőségnek.

érdekes módon nem lepődtek meg, megköszönték az észrevételemet, majd 1 héttel később elbocsájtották és kineveztek engem a helyére.


az ő elődjét aki csak egy sima nímand volt aki akadályozta a hatékony munkát a hozzá nem értésével, úgy golyóztam ki, hogy feltörtem az öltözőszekrényén a lakatot, elrejtettem pár dolgot a táskájában amit a cég forgalmaz, majd szóltam a bizti őrnek-akivel elsőnek kell jóban lenni szerintem-hogy lop a pali.

kilépésnél motozás, csomagátvizsgálás majd azonnali hatályú felmondás lopásért.


szóval nem kell füled farkad behúzni.

szét kell büntetni az ilyeneket.

takarodjanak el ők!

ne pedig te.

ez a melóhely a tiéd, nem pedig az övék.

2021. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1) HR!

2) azonnali felmondásra indokod van, de akkor is HR, tegyél panaszt írásban, ezzel kezd holnap reggel!

2021. okt. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A főnököt nem túrhatom ki onnan, övé a cég.


Nálunk nincs HR.

2021. okt. 18. 23:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azonnalival mondj fel! Indokold!
2021. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a megoldás, hogy hazamész. Keresel munkát, ha találtál beadod a felmondást. Utána azt kezd a kezdőkkel amit akar. Meg kell becsülni az alkalmazottat. Ezt te nem kaptad meg. Ledolgozod a 2 hét felmondási időt amivel ő rendelkezik, a másik 2 hetet pedig amivel te rendelkezel azt már nem.
2021. okt. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Szopasd le a kutyát.

Ne hagyd magad.

2021. okt. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Rossz belegondolni, hogy ilyenek is dolgoznak munkahelyeken, mint a 3-as.
2021. okt. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#3


Hülyeség, fel kell mondani és kész. Én nem tenném ilyesmikbe bele az energiámat, ha alapból se fontos a munkahely és van még ezer olyan.

2021. okt. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!