Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért mondják sokan, hogy...

Miért mondják sokan, hogy betegen otthonról dolgoznak?

Figyelt kérdés
Én tudnék technikailag otthonról dologzni, de ha betegállományban vagyok, akkor miért dolgoznék, vagy ha a betegség miatt szabit vennék ki pl
2021. okt. 20. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Én ha nem vagyok annyira rosszul, akkor jobban szeretek dolgozni otthonról - nem torlódnak fel a feladatok, nem a káosz vár ha visszamegyek. Meg így nem kell táppénzes papírért rohangálnom, és a fizum is 100% lesz a hónapra.

Meg amúgy is unatkoznék otthon egyedül "dolog" nélkül, lázasan nem igazán állnék neki nagytakarítani meg kertészkedni. Legalább a meló leköti a figyelmem.

2021. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen náthásan mész még be az irodába?
2021. okt. 20. 12:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ha óránként egyet-kettőt tüsszentek vagy köhögök akkor még igen, efölött nem, nálunk eléggé zéró tolerancia van.

2021. okt. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

"lázasan nem igazán állnék neki nagytakarítani meg kertészkedni"


De a munkának nekiállnál gond nélkül. Gratulálok.

2021. okt. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Náunk pl semmilyen tolerancia nincs, vagyis úgy értem, rád bízzák, hogy kb bármilyen betegen bejöhess. Sajnos mentem is.
2021. okt. 20. 12:57
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

#4

Mivel ahhoz számítógép előtt kell ülnöm és nem fogok tőle befulladni, igen. Mi ezzel a gond?

2021. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6 dettó igen :) Attól, hogy ömlik az orrom még megy az excel.
2021. okt. 20. 13:01
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én lázasan nem tudnék értékelhető szellemi munkát végezni, az biztos... Ha tényleg csak nátha, simán dolgoznék itthonról, hogy ne fertőzzek össze senkit, ne nézzék a vörös orrom, de a szabim se fogyjon feleslegesen.
2021. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak folyik az orrom.

Ezért táppénzt nem adnak és nem érzem, hogy beteg lennék vagy bármilyen munkavégzésben akadályozna.

Munkahelyen ez már betegségnek számít és inkább hazaküldtek, hogy két hétig otthonról dolgozzak.

Kaptam tőlük egy családi kiszerelésű C vitamt is.

2021. okt. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9es és ilyenkor táppénz home office vagy mi van? :) Jobbulást am :)
2021. okt. 20. 13:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!