Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen tantárggyal kapcsolatos...

Milyen tantárggyal kapcsolatos foglalkozás az, amit semmi szín alatt nem választanál hivatásodnak?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. okt. 23. 11:19
A kérdező szavazást indított:
Magyar.
Történelem.
Idegen nyelv.
Matematika.
Fizika.
Kémia.
Földrajz.
Biológia.
Informatika.
Hittan.
25 szavazat
 1/3 Metionin ***** válasza:
81%
Elsőre a matek ugrott be, de aztán megláttam a hittant. Hogy miért? Nem tudnék egész életemben hazudni és úgy tenni, mintha elhinném amit mondanom kell. Plusz másokat olyan dolgokra tanítani, amiben én sem hiszek, az elég gáz.
2021. okt. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A jogot imádom, az meg összefügg a történelemmel(amit utálok), úgyhogy ez érdekes....Még érdekesebb, hogy most így utólag emelt történelem érettségit fogok tenni(de mondjuk a középszintű is jól sikerült, négyesre). A matekot mindig gyűlöltem, most viszont mégis gépjármű mechatronikai technikusnak tanulok, amiben van bőven matek...hát, küzdök is vele, ettől függetlenül a matekot, fizikát, kémiát, és programozást(eredetileg informatika szakon végeztem), soha az életben nem választanám hivatásnak.
2021. okt. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kémia....de kizárólag azért, mert nagyon hülye vagyok hozzá. Pedig tökjó lehet mondjuk gyógyszer kutatással foglalkozni.
2021. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!