Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek belső ellenőr?

Hogy lehetek belső ellenőr?

Figyelt kérdés

Olyan belső ellenőrre gondolok, aki vagyonőröket ellenőriz. Nálunk is van ilyen, de még nem találkoztam vele. Főnökömet kérdezhetném még erről, de ő nagyon ritkán jár be, és még elérni is kb lehetetlen. A nagyfőnököt meg nem fogom ilyenek hülye kérdésekkel zaklatni.

Szóval hogy lehetek belső ellenőr? Nyilván nem rögtön az akarok lenni, jelenleg szimpla vagyonőr vagyok, és ezt is szeretem. Úgy tudom, hogy egyéni vállalkozónak kell lenni hozzá, azt most fogom majd intézni. Ezen felül kell még valami? Diploma, vagy ilyesmi? Gondolom saját autó meg jogosítvány is kell, ezek is vannak. Érettségim is megvan.

Aki esetleg az, az leírná, hogy ő hogy jutott ilyen pozícióba? És hogy milyen végzettségei vannak?


2021. okt. 23. 16:48
 1/3 A kérdező kommentje:
ilyen hülye kérdésekkel*
2021. okt. 23. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Diploma kell, gazdasagi teruleten, leginkabb penzugy-szamvitel
2021. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A főnököm is volt belső ellenőr, neki egy szakmája volt, lakatos, és ennyi. Még vagyonőri szakmája sem volt akkoriban, utólag tette le (ő mondta). Diplomája nincs, írni is alig tud(írt már nekem pár sms-t). Pénzügyi diplomája pláne nincs, mert könyvelő intéz neki mindent (ő is egyéni vállalkozó). Tudom, hogy komoly helyeken diploma kell hozzá, de szimpla vagyonőröket ellenőrizni is? Olyan válaszoljon, akinek van tapasztalata ebben! Vagy őrök főnöke (volt), vagy vagyonőrök belső ellenőre (volt)!
2021. okt. 23. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!