Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi fér bele a főnök alkalmazot...

Mi fér bele a főnök alkalmazott vitájába?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: arra lennék kíváncsi, hogy szerintetet meddig mehet el egy főnök a munkahelyi vita során. Én vagyok az alkalmazott, én állítottam egy "a", állítást, a főnök állítja a "b" állítást. Rosszul emlékszik, mert minden kolléga az "a" állítást tartja igaznak. (Egy időpontról megy a vita)'

És a vita hevében ilyeneket mondott a főnök (férfi): jó,hogy nem te vagy a feleségem, mert akkor egész nap veszekednénk.

Örülök, hogy nem vagy a feleségem, mert nem bírnálak elviselni.

Hazug vagy! Hazudsz.

Ne találd ki a meséket.

Gyenge vagy érvelni stb...


Mit tennél a helyemben?

Visszaszólnál, tűrnél, ez még belefér stb



2021. okt. 24. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lezárnám a vitát azzal, hogy nem hazudok. Erre bármit mond, nem válaszolnék, ráhagynám. Ha sűrűn alázna, így ahogy írod, szó nélkül felmondanék.
2021. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell hívni a kollégákat tanúskodni. Az ilyen szövegelés szerintem már nem fér bele, de sokan eltűrik.
2021. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy el akarok válni, a bíróság meg a kollégáim lesznek, válóperes ügyvédemmé xy munkatársam fogadom.
2021. okt. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!