Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha valaki határozott a végzettségét illetően főnökként, de sok más munkakörben dolgozó mondja azt, hogy máshogy kellene szemlélni az embereket, mivel szabályok akkor sem kerülhetők ki, normálisabb mostanság, de bárhogy megbántott eddig, önmagát igazolta vele, nem kért nő létére bocsánatot, mivel szakszerűségét nem lehet megkérdőjelezni, akkor mennyit ér egy dolgozó?
2021. nov. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem eldöntendő a kérdés, várom a válaszokat.
2021. nov. 1. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd meg jobban a kérdést, mert mennyit ér a kérdező, ha egy ilyet hánynak ide neki?
2021. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Önbizalomról akarsz beszélni?
2021. nov. 1. 21:45
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha én vagyok a főnök, akkor sz van amit én mondok. Persze meghallgatom a többieket os, de ha nem tetszik akkor nem érdekel. Ha a főnök nem ert hozzá az baj. De ha ért hozzá, akkor neki kell döntenie. Bocsánatot miért kéne kérnie? Mert nem fogad szót a munkásainak? Szépen néznénk ki. Amúgy a kérdést én se nagyon értettem.
2021. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ferde a leves akkor a tányér manifesztációjának csíráját sem lehet ultrahanggal kandírozni, különben diffundál a mákdaráló
2021. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-ossal ertek egyet.
2021. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!