Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan eset, hogy egy...

Volt olyan eset, hogy egy munkahelyen a tulajdonos/igazgató/legfelsőbb vezető kihasználta a hatalmát és indokolatlanul olyan ocsmányul viselkedett hogy az idő múltával is nyomot hagyott bennetek?

Figyelt kérdés
aki szívesen beszél erről megosztja a történetét? engem most (és máskor is) ez tart fent éjszaka.

2021. nov. 3. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
El volt dugulva a női wc és nekem kellett kitakarítani pedig férfi vagyok. Életem egyik meghatározó élménye volt. Azóta mosolyogva szívom a húgyszagot a férfi wckben.
2021. nov. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen volt. Személyes problémák miatt összehívta az egész brigádot és a becsületes munkám ellenére mindenki előtt elkezdett alázni,hogy a munkám már közel sem ér annyit, mint fél êvvel ezelőtt.. stbstb.
2021. nov. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Igen, volt ilyen főnököm. Mindig megalázott, nemcsak engem, másokat is. Kirúgattam a picsába a rohadékot. :) Én okos voltam, ő viszont túlságosan primitív. A saját fegyverét használtam fel ellene. :) Életem legszebb élménye volt látni, ahogy eltakarodik!
2021. nov. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
3 vagyok :D Mi van papa, magadra ismertél? :D
2021. nov. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt. Gusztustalanul beszelt/bant masokkal (is). Engem nem tudott/akart kirugatni, ahhoz tul jol dolgoztam. De nehany honapja ott hagytam, kerestem masik helyet, mert odaig fajult az ellenerzesem iranyaba, h nem birtam egy legterben meglenni vele.🤮
2021. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Volt, 2 emberrel kivételezett folyamatosan, sikkasztottak egy csomót, a kedvenceivel ivott, amikor bejött a munkahelyre csak nekik köszönt, olyanokat mondott nekünk, hogy húzzál már, takarodj, stb. több dolgozót a háta mögött szidott, a vele egyenragú főnökökkel is úgy beszélt, mint egy tanyasi liba. Megjegyzem egy diplomás "nőről" beszélek és önkormányzatnál dolgozik.
2021. nov. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3-mas, hogy sikerült kirugatni? Jól jönne a tipped!

Felettesem fiatalkorú alul iskolázott.

4 beosztottja van abból 2 több évet dolgozott amennyi idős ő 1 meg a haverja.

Én mint legfiatalabb pályakezdő mindenért engem okolt engem szidott bárki elrontott valamit a négyünk közül engem vett elő először és hetente változtatta a véleményét.

Egyik héten ez a baja csináljam úgy. Mondom maradjon csöndbe úgy csinálok le csesz mert úgy csináltam csináljam ahogy múlt héten rossz volt.

Folyamatosan ki fogott és valamivel próbált elnyomni és csicskáztatni.

2021. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néhány kivétellel majdnem mindenütt ilyenekkel találkoztam (nem csak felsővezetők voltak), és láttam más eseteit is (40+ éve dolgozom). Hosszú lenne leírni.
2021. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!