Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltatók már egy,két...

A munkáltatók már egy,két hónappal előbb értesülhettek arról, hogy az oltást kötelezővé tehetik?

Figyelt kérdés

Munkáltatóm úgy bő egy hónapja próbanapra hívott valakit, elvileg azért mert rengeteg munka van, kell a segítség. Nos azóta sem szólt neki vissza semmit. Én nem vagyok oltott, ezt tudja is mindenki, nem csináltam belőle titkot, de vagy 20 éve nem is voltam még náthás sem.

A próbanapos ellenben oltott, viszont épp most volt az oltás ellenére covidos. A családjával együtt, akik szintén oltottak.

Vajon a főnök tudhatta, milyen intézkedések jönnek és talonban tartja, arra az esetre, ha én majd zsarolás hatására sem oltatom magam?

Hihi. Biztos jobban járna a főnök egy beteges , sok gyermekes oltottal, mint egy jó immunrendszerű, egészséges oltatlannal...


2021. nov. 3. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ki fél?


Aki lepontozott (8.) az tudná bizonyítani, statisztikát mutatni hogy minden oltott betegeskedő típus? Vagy mi volt a gond? :D

2021. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát nekem igen kiterjedt ismerősi köröm van, legtöbbjükről tudom, oltott,e vagy sem.

És igen, érdekes módon az oltottaknak van minden bajuk az oltás óta. Oltatlanok nem betegeskednek.

Ez sz, amit látok, tapasztalok és jobban hiszek a saját szememnek és ismerőseimnek, mint holmi ki tudja milyen összetákolt statisztikáknak.

Vess össze a napi statisztikák közül néhányat. Olyan mint az időjárás jelentés. Az eredmény attól fühügg, melyik oldalon olvasod! De hogy mindenhol más, az biztos.

2021. nov. 3. 10:18
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#12

Attól még, hogy az ismerőseid között kik vannak többségben, attól még nem betegeskedik minden oltott. Például én oltott vagyok és nem betegeskedek, így máris nem lehet "minden" oltottra igaz amit írtál. :)

2021. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13

Attól, hogy neked egyenlőre semmi bajod az oltástól, nem jelenti azt, hogy az oltottak többsége szintén megúszta.

2021. nov. 3. 10:49
 15/19 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos az emberek többsége ilyen...

Ha a tudós azt mondta..

Ha a politikus azt mondta..

Ha a Cilinéni azt mondta..

Ha a munkáltató azt mondta, meg a tv, meg a fészbúk, azt mondta,

akkor az csak jó lehet.

Gondolkozni amúgy is fárasztó, meg minek? Egyszerűbb "szótfogadni" akkor talán még buksi simit is kapsz, nem szép dolog a birka tömegből kiválni és önállóan gondolkozni, neadj isten megkérdőjelezni, amit az "okosok" mondanak.

2021. nov. 3. 11:09
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#16

Az elképzelhetetlen, hogy valaki szimplán csak a szakértőkre, kutatókra hallgat?

2021. nov. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16

Akiknek jelentős része az állam zsebében van. Persze hogy,elhihető, bocsánat, hogy a felsorolásból ezeket kihagytam.


Vannak azért független tudósok, szakértők is, akik ellenzik a vakcinákat, pedig nekik aztán ebből semmi hasznuk sincs, semmi érdekük, hogy ezt tegyék.

Haszna ebből annak a "szakértőnek" lehet, aki a kormány propagandát fújja. Ők lehet hogy kapnak juti falit.

Akkor melyik a hitelesebb?


Mellesleg mindkettőnek lehet némi igaza a maga módján. Kinek ez válik be, kinek az.

Ezért is, meg kell hagyni az egyéni döntés lehetőségét!

2021. nov. 3. 11:21
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Attól, hogy neked egyenlőre semmi bajod az oltástól, nem jelenti azt, hogy az oltottak többsége szintén megúszta."

Nem is állítottam ilyet. Én annyit állítottam, hogy nem minden oltott betegeskedik gyakran. Ennyi. Ne képzelj oda többet. :D

2021. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
Úgyhogy továbbra is adott a lehetőség, ha nem akarok oltatni nem fogok! Semmikor sem, ha köteleznek rá, akkor sem! Ez van :) lehet a sok kis vakcinahuszárnak hisztizni :D
2021. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!