Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a foodpanda mint...

Milyen a foodpanda mint mmunkahely?

Figyelt kérdés
Van olyan aki ott dolgozik, és mesélne róla?

2021. nov. 3. 11:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
az meg mi a tököm?
2021. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
Netpincér 2.0
2021. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És milyen a netpincér?
2021. nov. 3. 19:17
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem sokat segítene ha leírnád itt most futárkodásra gondolsz vagy a központi irodára?


Egyik volt kollégám pandás futár, mondta eléggé változó. Télen-nyáron, hóban, esőben sárban kint vagy, kapsz 900-as órabért és címenként 400 forintot. Elmondása szerint egy óra alatt olyan 2-3 címet lehet egy forgalmasabb helyen levinni, centerben szállít ki itt Pesten bringával. De olyat is mesélt, hogy volt, hogy órákig pangás volt. Tehát lutri, ja, és amit megkeresel abból még fizetned kell az 50 ezres KATA-t minden hónapban mert ugye csak alvállalkozóként foglalkoztatnak. Nem egy álom meló.

(Hozzáteszem sehol se jó a futár meló, Woltnál tuti, és ahogy tudom Boltnál sincs órabéred csak címpénzed. Tehát ha nincs rendelés csak állsz mint f.. a lakodalomban és pénzt nem keresel.)


Én a supportosról tudok mesélni, home officeban dolgozol ha jól emlékszek 8 órás műszakokban. A dolgod annyi, hogy válaszolsz az ügyfél megkeresésekre, és egy szabálykönyv szerint oldod meg a problémákat és kompenzálod az ügyfeleket. Mindezt olyan 200-220 körüli nettóért.


Tehát ha összegeznem kéne, vendégként jó, dolgozóként szar.

2021. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

900-as órabér?

2000 felett ígérnek.

2021. nov. 4. 09:02
 6/23 anonim ***** válasza:
57%

Ígérgetni mindenki mindent tud.


Egyik, másik, hogy ez olyan, mint amikor a KSH benyögi, hogy 400 rugó az átlagbér meg 10 miska az átlag megtakarítás.


Persze, van rá példa így nem hazudnak de rohadtul nem az jellemzi a többséget.


2000.. AKÁR, de az is úgy, hogy címpénzzel együtt. Ahhoz nagyon kell ám hajtani, hogy óránként annyi címet levigyél, már ha kapsz annyi megrendelést.


Olyan konteót is hallottam, hogy a gyors futároknak hosszútávon az algoritmus egymás után dobálja a 2 km+-os címeket, na akkor megnézem hogy viszel le annyi címet hogy a 2 ezred meglegyen.


Meg a másik, ezek akkor is bruttó összegek. Ebből lejön még neked a KATA, 50 ezer és még fizessél egy könyvelőt is. Nem annyira habos torta a történet, mint ahogy lefestik.

2021. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Megnéztem kecskeméten 800ft az órabér.
2021. nov. 4. 15:19
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
NetPincér=Foodpanda
2021. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
Nemtudom melyik városban akarod csinálni de pl. Vidéki városban (jelen esetben Szeged) nem kell 4-5 km-et tekerni egy címért (max2-3) és egy óra alatt bőven teljesíthető (ebéd vagy vacsora időben) a 4,de jó esetben még 5 cím is ha úgy jön ki. Tegnap pl. 5,5 óra alatt 14.000 Ft jött ki, ami szeirntem nem rossz. Főleg egy Tesco diákmunkához képest. Ja és muszakok pedig szinte mindig vannak mostanában. Nem kell vadászni.
2021. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%
A 4/6-os válaszoló nyilván sosem csinálta, így fingja sincs róla. Hallott valamit a barájától, azt próbálta több, vagy inkább kevesebb sikerrel átadni.
2021. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!