Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy cég komolyan gondolja...

Ha egy cég komolyan gondolja az oltást nem így kéne tennie? "Pótszabadsággal ösztönzi az oltás felvételére dolgozóit a MÁV-Volán-csoport“ MOTIVÁTOR!

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 18:03
 1/5 A kérdező kommentje:

nálunk azon megy a vergődés hogyan bvegyék rá az embereket az oltásra... hát tegyék őket érdekeltté!! Pl ÍGY!!


De akár (ld osztrák Lidl példája) egy egyszeri kb félhavi bérjuttatással is...

Például.

2021. nov. 5. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Mert ha ezeknek az embereknek ilyen olcsón meg lehetne venni a becsületét, akkor már az elsõ körben ott lihegtek volna egymás nyakába az oltóponton a többi birkával, amikor még az volt a mantra, hogy mehetsz utazni, mehetsz edzeni, mehetsz étterembe, stb.

De akinek elvei vannak, az nem térdel le ennek a komcsi zsarolàsnak.

2021. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk nem köteleznek senkit (még) valamennyire tiszteletben tartják a döntésünk. De itthon fixen nem fog fizetéssel ösztönözni. Itt az az ösztönzés, hogy maradhatsz ha felveszed.
2021. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+2 nap, jövőre? Na, ez aztán engem kis mértékben sem tudna motiválni. Hirtelen nem is tudnák olyat mondani, ami igen. NEM vagyok megvásárolható.
2021. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
engem meg nem kell megvásárolni 3x oltott vagyok magamtól minden kényszer és presszió nélkül is
2021. nov. 6. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!