Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen kötelező lesz...

Munkahelyemen kötelező lesz az oltás, de a kollégáim fele nincs beoltva. MI lesz velük?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon követtem a híreket mert be vagyok oltva. De így most nem tudom mi lesz, a főnököm sem tudja hogy lesz, mert a polgármester rendelte el az oltást és ez egy önkormányzati cég. Pl. a gazdasági osztályon senki sincs beoltva akkor nem lesz könyvelő, nem kapunk bért sem?
2021. nov. 5. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Vagy felveszik, vagy elmennek egy év fizetetlen szabadságra, vagy felmondanak. Más opció nincs.
2021. nov. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Nyugi páran ki fognak lépni de a többség el fog menni, mert nem akar új munkahely után nézni.
2021. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
El kell dönteniük mi a jobb: beállni a sorba oltásért, vagy beállni a sorba lóf.szért, munkanélküli segély formájában. Amúgy semmi nem fog szerintem történni, egy egész osztályt nem küldenek el :)
2021. nov. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha így sem akar oltatni és anyagilag belefér akkor elmegy fizetés nélküli szabadságra. Ha sokan vannak akkor lehet, hogy megáll a cég működése, mivel a cég nem tud ennyi idő alatt/meglévő státuszra embert fölvenni. Ha a munkáltató felmond akkor végkielégítés jár az oltást nem kérőnek.

Kíváncsi vagyok mi lesz a gyakorlatban ezekben az ügyekben.

2021. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
HELYES, HOGY KÖTELEZŐ! MINDENKI VEGYE FEL MIND A NÉGYET!! Én két orvosi maszkot hordok + FFP2 maszkot, és EGÉSZSÉGES VAGYOK!! Ha nem lennék négyszer oltott, és nem hordanék az utcán is három maszkot már tuti elkaptam volna! Oltassàk be magukat szépen ők is!!! Úgyis be fogják!
2021. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Csináljátok azt mint egy másik munkahelyen is(Raktár), áljatok le a munkával, nem csak az oltatlanok, hanem az oltottak is. Hidd el, megfogja gondolni a vezetőség, hogy vajon tényleg kell-e ez nekik. Nem sokáig lesz ez a kötelező oltás hülyeség amúgy, már fontolóra is vették a nagyokosok, hogy ezt lehet mégsem kéne.
2021. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
#5! -Húzzál egy vödröt is a fejedre, mert a maszkon áthatol a friss levegő!
2021. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6os de maga a polgi rendelte el, ő meg elég fafejű
2021. nov. 6. 06:53
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Az 5-ös csak ironizál, ti meg komolyan vettétek és lepontoztátok. :)
2021. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
9: Úgy gondolod, hogy a spanyol viaszt fedezted fel?
2021. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!