Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt az a pont a munkahelye...

Mi volt az a pont a munkahelyeden mikor elhatároztad, hogy többé nem mész be oda dolgozni?

Figyelt kérdés
Én legutóbb KFC-ben dolgoztam, 2 hetet. Nyomorék fizetésért gyomorgörccsel és stresszel mehettem be dolgozni egy héten 5-6x. A munkacipőm nem passzolt rám, ami miatt véres és sebes lábbal kullogtam haza a műszakok után, de ennek ellenére sem akarták kicseréltetni, és volt egy idő mikor a műszakvezető lekiabalta a fejem, hogy hagyjam békén a cipővel. De a végső elhatározás, hogy többé nem teszem be oda a lábam, egy vasárnapi napon jött el. Kevesen voltunk bent, olyan sok emberre, hogy a vendégek tapostak egymáson, és még az ajtó előtt is sor állt. Rohangáltam a kasszából a csomagolóba, hol a drive-ba segítettem be, a lábaim sajogtak, és mivel nem kaptunk szünetet sem a rengeteg vendég végett, és nem tudtam kimenni enni-inni, kb. a 7. óra után olyan rosszul lettem, hogy majdnem elájultam. Aznap felmondtam.

2021. nov. 12. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok éve volt, de hirtelen felindulásból, bár azóta se bántam meg. Egy elég elfuserált, régimódi cégnél dolgoztam "eccerű melósként". Egy nap mondták, hogy nem tudnak munkát adni, menjek és takarítsak. Többek között a dohányzót meg a WC-t... Fogtam magam, azonnal hazamentem, majd felmondtam.


Az egy hónap felmondási idő alatt végig könyörögtek, hogy maradjak, de nekem eszem ágában se volt. A legviccesebb, hogy az utolsó napom utolsó perceiben sikerült összevesznek a legkedvesebb kollégámmal, és úgy váltunk el. Sok év után is eszembe jut néha, hogy vajon ő mit gondolt az egészről.

2021. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
VEndéglátás, elmentem mosdóba, amikor nem volt szünetem, visszafelé találkoztam a supervisorral, aki elkezdett ordibálni velem. Másnap már nem mentem dolgozni.
2021. nov. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Beléptem, párnap alatt felmértem, hogy a raktár biztonsági szolgálata az átlagostól jelentősen képzettebb és éberebb, minden helység fel van kamerázva az étkezőn és wc n kívül ezért pár nap után már nem láttam értelmét tovább ott lenni és mentem tovább másik raktárba, ahol normális pénzt is lehet keresni alacsonyabb kockázat mellett...
2021. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
91%
1 év után, nem tudtam beilleszkedni a nálam 30 évvel idősebbek közé. Folyamatosan cikiztek a kollégák, a főnök meg "izékének" hívott mindig.
2021. nov. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapból régóta felakartam mondani sok sok okból már de az utolsó pont az volt mikor.

"Bocsi de nem működik a gép és ma visszakéne jönnöd éjszakázni a másikra"


Következő héten már átadtam a papírokat.

2022. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!