Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell mondani felvételen,...

Mit kell mondani felvételen, ha kérdezik, hogy miért csak két napig voltam az egyik helyen?

Figyelt kérdés
A tb kiskönyvbe szerepel és nem tetszett, azért hagytam ott, de ezt hogy kell közölni, hogy ne legyen kellemetlen?
2021. nov. 14. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
7%

Mi nem tetszett? Ha lekezelően bántak veled, jogi segítséget kellett volna kérned, nem egyből otthagyni csapot-papot...


Így elég sok kellemetlenségre számíthatsz máskor is. Egészséges érdekérvényesítésre valóban szükség van, csak nem megfutamodásra.


Van különbség a kettő között.

2021. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, minek írtad be a CV-dbe?


Én is hagytam ott próbaidő alatt helyet, ezt ne írd bele, fölösleges, de ez csak egy jó tanács. ;)

2021. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló velem még régebben.

Annyi a sztori, amit el is szoktam mesélni ha kérdezik interjún, hogy mi ez a 3 hetes munka?

Olyankor el szoktam mesélni, hogy felvettek targoncavezetőnek, mindent megbeszéltünk stb.

És akkor kezdtem az első napomon, bementünk a raktárba...és kérdeztem, hogy na és hol van a targonca?

Jah nálunk nincsen targonca, síndaru van...

Tehát becsaptak és 3 hétig tartott új munkát találni.

2021. nov. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de mit érdemes mondani, ráadásul ugyanahhoz a céghez mennék csak a másik osztályra és valóban megfutamodtam.
2021. nov. 14. 20:42
 5/10 A kérdező kommentje:
A cvbe nem írtam bele, de majd úgyis látják a tb könyvben vagy akkor már mindegy, lapítsak?
2021. nov. 14. 20:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én interjúra nem vittem tb könyvet, így nem magyarázkodtam semmi ilyesmit. Te minek vinnél?
2021. nov. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 vantel ***** válasza:
Túl jó voltál nekik. Ezt akkor is tudják,ha nem kérdezik.
2021. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem az interjún, hanem a beléptetésen.
2021. nov. 14. 21:11
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja senki sem firtatni az interjún ha nem írtad bele, a beléptetésnél meg már nem fognak ezzel foglalkozni. No para.
2021. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem arra számítottál, másmilyennek képzelted, maga a munkahely nem ugrotta meg az elvárásaid----de mondjuk ez lehet, hogy nem lenne jó,

egyébként mégegy fontos, még nem olvastam a többi kommentet, de van egy olyan nézet,hogy aki pl fikázza az előző munkahelyét, hogy miért váltott, akkor azt lehet ők sem alkalmazzák szivesen, mert akkor bennük lehet, hogy lehet, hogy majd ha onnan is váltasz, onnan is dobbantasz elmész lelépsz, akkor lehet, hgoy majd őket is fikázni, szidni, alázni fogod, szal inkább nem vesznek föl,de tehát szóval jó, hogy megfogalmazódott ez a kérdés,mert nagyon érdekes meg hasznos, amit én irtam ide a komment elején, az nem tudom, mennyire jó, de azért lehet hogy jobb,ha nem beszéled ki olyan részletesen nem fejted ki, hogy mi/ért/ volt ott neked rossz a korábbi helyen, ami miatt ugy gondoltad, hogy lelépsz; hogy mivel nem voltál elégedett.

2021. nov. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!