Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes most szállodához...

Érdemes most szállodához jelentkezni vagy inkább ne, ha hosszútávra tervezek?

Figyelt kérdés

Tapasztalat valakinek?


Irodai, és adott végzettséggel keresek munkát nagyobb cégeknél, van egy szállodánál is lehetőség most. Természetesen meghallgatom és megkérdezem őket is, de van valakinek tapasztalata, megéri vagy h*lyeség most ilyen időszakban ebbe a szektorba menni?


Éhen szerencsére még nem halok, ha nem ez lesz ahova megyek majd, mert jelenleg is dolgozgatok project alapon, meg még nem hallottam a feltételeket sem, csak infót gyűjtök.



2021. nov. 15. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkaerő hiány van, ez tény. Én is szállodában dolgozom három éves és már kétszer zártunk, de egy harmadik zárást már nagy valószínűséggel nem fog a kormány elrendelni, úgyhogy én bele vágnék. Nem veszíthetsz vele semmit.
2021. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentkezz, a franc tudja, mi lesz ugyan, de nem retteghetünk örökké. Igen, lehet zárás, de ez igaz lehet 10 év múlva is. Addig is kell dolgozni valahol és kellenek szállodai dolgozók is.
2021. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kakukjenci válasza:
Te kérdezz először az interjún: Télen is telt ház van? Ha igent mond akkor övé a kérdezés joga Ha nemet akkor ott hagyod!!!
2022. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!