Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Bitonsági őröknek tényleg...

A Bitonsági őröknek tényleg ennyi dolga van egésznap?

Figyelt kérdés
Munakhelyem luxus, innovatív környezet. Itt az őröknek minden van, kávéfőző, rezsó, hűtő, bőrfotel, laptop, tv. Folyton tv-t filmeket néz és netezik ezért kapja a pénzt. Én mas pozicióban vagyok, de nekem végig kell dolgozni a 8 órát. Hogy van ilyen jó világuk?!

2021. nov. 17. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Te is lehetsz bármikor biztonsági őr, 2 hét alatt meg van a vizsga.
2021. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván nincs annyi dolguk, de az más jellegű munka mint a tiéd. Lehet, kevesebb a fizetésük is, és 12, 24 órákat vannak ott egyfolytában, ami azért megterhelő tud lenni akkor is, ha nem csinálsz semmit, de ébren kell lenned, és úgymond készenlétben lenni, és figyelni.
2021. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Azért azt ne felejtsd el biztonságiőr mennyiért dolgozik, és te, mint melós szintén mennyiért.


Bár nem vagyok biztonsági őr, de az ismerettségi körömben van, illetve ahol dolgoztam munkahelyek ott is voltak, és nagyon ezer forintnál nem volt több az órabérük, sőt.


Jó-jó, persze láblógatásért ez is jó pénz.

2021. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ. Ha "beüt a sz_r" és kirámolják a helyet, helyt tud állni? Nem azért kapja a pénzt, hogyha nincs rá szükség, hanem ha szükséghelyzet van akkor szembeszálljon betörővel pl. Szerintem. Ettől függetlenül még mindig jobb, mint egyes kereskedelmi helyek ahol a biztonsági őr ha épp nincs semmi dolga, nem "covid lázmérőzik", nem kell rendet tennie, vagy semmi ilyesmi, akkor polcokat pakol. (ergo nem feladata de úgyis ráér jelleggel elvégeztetik vele ha nem tetszik lehet menni)
2021. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

szerinted 24 órában vigyázállásban kéne állniuk?


Amugy az a gyanum kedves kérdező hogy te se dolgozol folyamatosan abbana 8 órában


kávé szünet, ebédszünet, kis pletyizés a csajokkal dohányzás közben stb...:)


Nem akarok senkit védeni, de az lenne a legjobb ha mindenkia saját dolgával törödne...

2021. nov. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
85%

van aki hereverézik jó helyen, van aki pörög és szopik szar helyen


ki milyet kapar ki...


a pénz sovány, alig több mint a min.bér

2021. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem egy olyan sztori volt már Mo.-on is, hogy betörtek a telephelyre és megölték az őrt.Te megöletnéd magad havi 150 ért?Az a maximum amit keresnek.
2021. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
150? Lol. Az en or ismeroseim 250-300akat keresnek. Am ja altalaba nincs sok dolguk, de ha gaz van ok "kockaztatnak". Lehetsz te is or 🤷‍♂️
2021. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
9 Az jó.Mások meg nem.
2021. nov. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!