Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kötelező Maszkviselés Étteremben?

Kötelező Maszkviselés Étteremben?

Figyelt kérdés
Magyar közlöny alapján nem tudom eldönteni, hogy van egy pizzériám és ott most vendégeknek is kell a maszk benti kiszolgáláskor vagy csak a péncérnek?

2021. nov. 20. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az alkalmazottaknak.
2021. nov. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a részt hol találom a közlönyben?
2021. nov. 20. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már tavaly is vitatéma volt. Akkor úgy fogalmaztak, hogy a vendégnek nem kell maszk a fogyasztás idejére, Én úgy értelmeztem, hogy amíg vár az ételre, ill. ha fogyasztás után ott marad beszélgetni, akkor kell. A mostani szöveget nem ismerem.
2021. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2021. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%

???

Tudtommal eddig az éttermekben a vendégnek nem kellett igazolvány.

2021. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: És? Most sem kell.
2021. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A józan paraszti ész szekcióban találod. Nyilván maszkon keresztül nem lehet enni.
2021. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: De tavaly azt várták el, hogy csak az evés idejére vedd le, nem? Meg hallottam, hogy valahol belekötöttek, hogy le akkor sem veheti, hanem csak lehúzhatja az álla alá, de fent kell hagynia.
2021. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!