Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha állásinterjún nincs jó...

Ha állásinterjún nincs jó kedvem az nagy baj?

Figyelt kérdés
Állásinterjún nem voltam jó kedvű az interjúvoztatók szerint. Erre azt mondták ez itt egy nagyon vidám kis csapat és nem engem keresnek. Sok sikert kívánnak de menjek máshova ide nem kellek. Ez egy rendkívül rosszhírű munkahely. De amikor felhívtak,hogy menjek be interjúra,akkor is azt mondta aki telefonált"nem is örül?" Azt várták,hogy örömömben újjongjak,hogy náluk dolgozhatok?
2021. nov. 27. 23:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért lepődsz meg. Én se alkalmaznék olyan embert, aki egy állásinterjún még színlelni se képes, hogy nincs vacak kedve. Nem ujjongani kell, de lehet pozitívan is hozzáállni a dolgokhoz.
2021. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy baj. Csak nem vesznek fel.
2021. nov. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert most szerinted olyat akarnak felvenni, aki már az interjún unja az egészet?😂😂
2021. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem normálisak . “Nem is örül ?” De most csapdosom a seg.em a parketthez!!! A semmiert , mert talán felvesznek , berúgok örömömben!

Ha nem vagy jó passzban, megértem, csak ne írd önjellemzésként, hogy vidám vagyok, aztan megjelensz lenyúlt arccal.

Sajnalom, hogy ilyen szomorú helyzetben vagy! Bízzál a változásban! Imádkozz!

2021. nov. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Nemrég felvételiztem egy helyre. 10 jelentkezőből kettőt vettek fel, az egyik én voltam. A másik srác a közös elbeszélgetésen rákérdezett, hogy miért pont minket választottak. Azt felelték, leginkább azért mert tetszett, hogy az interjún közvetlenek voltunk és jó kedélyűek. Voltak olyan jelentkezők akik picit képzettebbek lettek volna nálunk, de mindegyikükkel lapos volt a beszélgetés, látszott rajtuk a "csak legyünk már túl rajta" tekintet, ők pedig a képzettség mellett azt is szeretnék, hogy a csapat tagjai életvidámak legyenek.

Szóval érthető az, hogy egy alapvetően vidám csapatba nem szeretnének bevenni olyat aki már az interjún is látványosan kedvtelen. Van ex-hr-es ismerősöm, az ő cégük is nézte az emberek alapvető attitűdjét a szakmai tudás mellett(persze csak ha olyan munka volt, amire sok jelentkező lehetett. nyilván egy hiányposztra, amire alig jelentkeznek, nem fognak annyira válogatni). Kövi interjúra próbálj meg leglább egy picit jobb kedvvel menni :D

2021. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell ujjongani, de most egy negatív, érdektelen emberrel mégis ki akarna együtt dolgozni? Nagyon látványosan rosszul reagálhattál már az interjú hírére is, ha már ott is megjegyezték a dolgot. Nem tudom milyen munkára jelentkeztél, de egy komolyabb helyen azért fontos, hogy az ember akarjon ott dolgozni. Ha pedig ügyfelekkel is van dolgod, akkor kimondottan fontos, hogy pozitív és barátságos legyél.
2021. nov. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Sajnálatos azert, amikor valaki olyan helyzetben van, hogy interjún is lerí róla a szomorúság ! Empátia hol van bennetek ?
2021. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Mert senki nem akar együtt dolgozni valakivel aki mimdig morcos, és negatívan áll a dolgokhoz. Nem kell ujjonganod, de ne durcogj látványosan, egy munkahelyen ezzel csak ronatanád a morált.
2021. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%

Azert mert szomorú, lehet tragédia érte, nem jelenti azt, hogy egy negatív energiavámpír! Aki nem is fog változni !

Leülhetsz 8 as es a többi , emberségből 1 es!!

2021. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Általában azt is nézik milyen a személyiséged.

Senki sem szeret olyannal dolgozni akin már az interjún is látszik, hogy utálja az egészet.

2021. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!