Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Komolyan egyetemi diploma...

Komolyan egyetemi diploma "nem elég" a kfc-hez?

Figyelt kérdés
Betanított munkára jelentkeztem éttermi dolgozónak erre visszaírták, "nagyra értékeljük a tudását és tapasztalatat , de nem önre esett a választásunk".. Most komoylan ha már gyorsétterembe se kell az ember pedg jócskán leadtam akkor hova jelentkezzek? ÉS miért nem hívtak be legaább interjúra, ha úgyis minden jött ment kap esélyt?

2021. nov. 30. 10:34
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne számítson a diplomád, amikor semmi köze az ottani munkához?
2021. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
91%
Bármennyire is hihetetlen, lehet a KFC is olyan munkavállalót keres, aki akar és tud is ott dolgozni, valamint lehet rá számítani, hogy ott marad.A diplomád teljesen irreleváns a munka szempontjából.Pont ezt gondolja a KFC is valószínűleg, hogy te "leadtad", ezért nem fogsz rendesen dolgozni, és lelépsz a következő hónapban.
2021. nov. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
1# 8 általános az elvárás.
2021. nov. 30. 10:38
 4/48 anonim ***** válasza:
100%

Valami miatt mégsem te voltál a számukra legjobb választás. Egy ilyen helyre pörgős, fiatal, jó kondiban lévő embereket keresnek, akik csapatjátékosok és képesek a vevőkkel is normális módon beszélni.

Ezek alapján nézd át az önéletrajzodat, és legközelebb érdemes az adott állásnak megfelelően átszabni az önéletrajzot, mielőtt beadod. Ide én pl. beírnám, hogy hétvégénként szívesen jársz kirándulni, erdőt járni a baráti társaságoddal, rendszeresen mész gombászni (tehát nem rettensz meg a hajnali keléstől, szereted a társaságot és sokat mozogsz).

2021. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
persze akinek 8 általánosa van az fog dolgozni aki egyetemet végzett az nem? Élni kell valamiből.. Leadtam igen,, miért várjam a sültgalambot? HA nincs más , beadja erre is az ember. Élni kell valamiből még ha nem is vág a szakmámba.
2021. nov. 30. 10:39
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt írták hogy nem vagy elég képzett a pozícióra, csak hogy nem rád esett a választásuk.
2021. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy 3 másik diplomás is jelentkezett már előtted.

Mivel minden ember sok helyre jelentkezik egyszerre, ezért mindig van kivel versenyezni egy állásért.

illetve a túlképzetteknél mindig van olyan kockázat, hogy csak rövid időre akarna menni, amíg talál jobbat. Akire meg hosszú távon lehet számítani, az többet ér számukra.

Illetve ha másnak 3 év mekis tapasztalata van, az is szimpatikusabb lesz nekik, mint a te diplomád.

Szóval ne úgy állj a dologhoz, hogy a diplomád miatt mindenhova fel kellene, hogy vegyenek. A diplomád az olyan helyeken előny (elvárás), ahol a munkához szükség van arra a tudásra.

2021. nov. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Szoktam edzeni , ott is van a hobbijaim közt, meg azért látszik aképemen is fitt vagyok, . Színházba moziba is járok fel is tántettem nem hinném hogy ne tudnák felpörögni vagy beszélni az emberekkel.
2021. nov. 30. 10:41
 9/48 anonim ***** válasza:
81%

A nyolc általánost tudtommal kötelező elvégezni, és az az életben maradáshoz szükséges alapműveltséget ad (pl. tudj számolni és szöveget értelmezni). A #2-es leírt minden okot, teljesen igaza van.


Miért nem keresel diplomás munkát?

2021. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
NEm azt ítam veygenek fel a diplomám miatt. De azért interjúra behívhatnának. A feltételeknek megfeleltem.
2021. nov. 30. 10:43
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!