Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezeket a dokumentunokat...

Ezeket a dokumentunokat letudom valahonnan tölteni?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 év után megszüntették a munkaviszonyom.

Ma voltam a munkaügyiben ahol megállapították, hogy 73 napig vagyok jogosult a munkanélkülire viszont amiért előtte is folyamatosan voltak munkáim, be kell vinnem azoknak is az igazolólapjait visszamenőleg 2018ig.. nekem már ezek a papírok nincsenek meg, letudom valahonnan esetleg tölteni? Esetleg ügyfélkapun keresztül? 😔


2021. nov. 30. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudod letölteni.

Amúgy a nav/neak mindent tud, ott megvannak az adatok.

2021. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugdíjfolyósítónál tudják, azt nem tudom, hogy lehet megigényelni.
2021. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A régebbi munkahelyeidről kellenek a kilépőpapírok?

HÁt azokat csak azoknál a cégeknél tudod beszerezni - kérsz róla másolatot.

2021. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Korábbi munkahelyekre kell menni kikérni egy másolatot. Már ha kiadják, mert nem kötelességük, csak 1x. Az, hogy te hanyag vagy már nem az ő bajuk. Amúgy minden munkával kapcsolatos papírt, munkaszerződést, kilépőpapírokat, bérjegyzékeket, munkaügyi központos határozatokat stb meg kell tartani korlátlan időre. Nekem erre van 2 nagy piros dossziém, időrendben szépen minden belefűzve, ha kell ott legyen (kicsit paranioás vagyok az egyikben másolatok vannak a szüleimnél, ha esetleg lenne egy tűzeset vagy valami). Van 2-3 olyan cég ahol dolgoztam, ami már nem is létezik, onnan hiába akarnék papírt kérni.
2021. dec. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!