Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kedved van a munkahelyen?

Milyen kedved van a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Milyen a munkahelyi légkör?
2021. dec. 4. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Gyárban dolgozom. Senkivel se beszélek és nem is haverkodom. Pénzért járpk pda, nem jópofizni. Ott nincs kedv. Csonálom és kész, gyakorlatilag 8 órára kivon a létezés síkjából.
2021. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

elég jó

megy a poénkodás, érdekes témák

2021. dec. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Mintha akasztanának, olyan..
2021. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Valtozo, neha jo, neha szar. Alapvetoen nem veszes a tarsasag, de valakinek mindig van valami nyugje.
2021. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Többnyire jó, a légkör igen jó. Ez az egyik fő ok, hogy nem váltok amellett, hogy a karrierem is halad (de a pénz lehetne több valószínű)
2021. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
fáj a mellkasom, olyan ideges vagyok
2021. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
tűrhető.
2021. dec. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Tűrhető nálunk is, kivéve, ha nagyon megbántanak. Na akkor úgy érzem magam, mint egy temetésen.
2021. dec. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Semmilyen kedvem van. Bemegyek elvégzem nagyjából a munkám ha lehet lógok. Nincs rossz viszonyom a kollégáimmal, de jó se. Átlagos kollégális viszonynak mondanám. Nem szeretem. De dolgozok, mert pénzt adnak.
2021. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%

Magát a munkát olyan szinten szeretem, hogy szó szerint az az életem. Az emberi fejekben azonban eléggé komoly problémák vannak, - amelyekkel nap mint nap kénytelen vagyok szembesülni. Van egy-két ügyeletes fosturmix itt is, - mint úgy általában mindenhol, - akik tevékenységének ellensúlyozására időről-időre megújuló stratégiákat kénytelen kidolgozni és alkalmazni, aki szeretné távol tartani magát a nem túl áldásos tevékenységük következményeitől. Most éppen megint "tesztüzem" előtt állok, mert az egyik kolléganőm csak nem akarja felfogni, hogy "hány kiló", - de ezen is túl leszek, mint már annyi szemétkedésén. Jobban örülnék, ha nem kellene ilyen típusú kihívások megoldására külön energiákat tartalékolnom, felhasználnom, de az életet nem én írom és hagyni sem fogom, hogy egy alapjaiban sötét, primitív fosturmix terrorizálja a környezetét. Le fogok zárni néhányat az eddig szándékosan, pozitív reményekkel nyitva tartott "zsilipek" közül, aztán meglátom, hogy miként viseli a sorsát ez a pszichésen torzszülött szerencsétlen.

Az ilyen emberek nélkül sok helyen lehetne lazán, nyugiban, családias légkörben dolgozni, de ezek az emberek a folyamatos fosturmixolástól érzik "valakinek" magukat, - mivel más "eredményeket" általában nem is képesek felmutatni a saját adott pillanatig leketyegett életükben.

2021. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!