Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vezetők milyen példát mutatnak...

Vezetők milyen példát mutatnak, ha hamarabb lelépnek, a dolgozónak meg úgy kell futni, hogy elérje a buszt?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a dolgozók szorgosan dolgoznak, mint a hangyák. Viszont, ha semmi sem szolgál az érdekükben, nem lesznek innentől elvárások.
2021. dec. 5. 22:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a főnök és csak arra vagy képes, hogy fizess, mert egymagad nem tudod, vagy nem akarod elvégezni a munkát, akkor csak örülj, hogy valaki felkel és besétál dolgozni a szaros minimálbéredért. Én a munkám, szaktudásom, időmet adom. Jóval értésesebbek, mint amennyit te odadobsz érte, úgyhogy amíg tőlem kapod a munkát, vegyél vissza az arcocskádból, nem lesz több valaki attól, mert főnök.
2021. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy a legtöbb főnöknek vannak főnökei. A fizetést nem ők intézik, csak a munkát felügyelik meg a saját dolgaikat intézik. Mivel a nagyobb főnök nincs ott, így ők megtehetik, hogy elmennek. Ők ott a legnagyobbak. Általában ezek a főnökök nem azért vannak ott mert húde okosak. Csupán vannak kapcsolatai. Protekciója. Ismeri a nagyobb főnököt stb. A legtöbb ilyen kisfőnök amúgy botrányosan dinka. Tapasztalatom szerint a legtöbb még beszélni se tud érthetően. Viszont ez van és kész. Én is inkább választanék meg egy ismerőst főnöknek felügyelni, mint egy vadidegent aki tanult. Rossz példát mutatnak ja, de megtehetik. ^^
2021. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, itt valakinek kisebbsegi komplexusa van. Kicsi a kuksi?
2021. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ülsz még 10-20 percet a meleg öltözőben, és szép kényelmesen sétálva eléred a következő buszt. (Ha nem kocsival megyek, akkor én pl. ezt szoktam csinálni).

Problem solved.

2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Felügyelni? A munkát elvégezni kell, nem felügyelni. Kamu meló jó pénzért. Ettől kéne hadra esni?

Az öltözőben megvárjon a rosseb még fél órát. Az idő nekem is pénz.

2021. dec. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utolsó, ne égesd már magad tovább
2021. dec. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!