Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy legolcsóbb lidlis tábla...

Egy legolcsóbb lidlis tábla csoki mint céges karácsonyi ajándék nem halál sóher dolog?

Figyelt kérdés

A cég ezt gondolta adni karácsonyra. fejenként egy tábla csoki.

Amúgy is olyan "remekek" a bérek (minimálbér) így ezzel az ajándékkal az alkalmazottak garantáltan megbecsülve érzik majd magukat.

Most megmutatta a cég mit is érnek neki az emberei. Egy tábla legolcsóbb csokit. Mennyi is 190 ft??


2021. dec. 6. 14:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Ez egy vicc!!
2021. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
aki itt dolgozik és 111.000 nettót visz haza az marhára nem tud ezen a viccen nevetni
2021. dec. 6. 14:59
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Ha meg nem kaptatok volna semmit, akkor azon picsognál.
2021. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha drágábbat adtak volna, akkor meg az lenne a baj, hogy miért nem inkább a pénzt adták oda helyette?
2021. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
Több mint a két szem szaloncukor!/rendőrség/ És persze,hogy picsog 3#,te is fogsz,ha nem védjük meg a sz&ros segged,ha csak ennyi a megbecsülés!
2021. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
1: nem úgy értettem , mármint ez kész "vicc" ilyet adni. Nem úgy hogy jó poén.
2021. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

"És persze,hogy picsog 3#,te is fogsz,ha nem védjük meg a sz&ros segged,ha csak ennyi a megbecsülés!"


Össze keversz valakivel. :D

Én nem a kérdező féle gyakoris vagyok, aki azért jár fel ide hogy picsoghasson mekkora szemét a munkahelye, miközben a kisujját nem mozdítja az élete jobbítása érdekében.

2021. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Alapítványi iskola? :-DDD
2021. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Máshol sajnos, semmit sem kapnak. Nem egy ismerősömről tudok, akik minimálbért keresnek, és semmit nem kapnak. Olyat is ismerek, ahol vezető beosztásban lévők kapnak, alacsonyabb ágazatban lévők, meg semmit. De akad olyan is, ahol kivételeznek. Valakik kapnak pénzjutalmat, valakik pedig semmit.
2021. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
71%
Hát figyelj, addig örülj míg nem látod a fizetési papírodon a levonást érte, mert ahol én melóztam ott ez ment és jóval többet vontak le, mint amibe kerül 1 random boltba.
2021. dec. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!