Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A most szombati munkanap...

A most szombati munkanap mennyire „komoly“? Széles ismerősi körben körbekérdeztem ki dolgozik aznap-senki

Figyelt kérdés

Van aki dolgozna de szabit vett ki.

De a többségnek a cég elengedi ezt a napot szabi nélkül is. Nem kell menni és kész.


2021. dec. 9. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nektek nem kell menni, sokaknak még igen. Többek között nekem is
2021. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
névleges munkanap csak, mi sem dolgozunk.
2021. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát akkor örülök hogy az én főnököm intelligensebb annál hogy berendeljen egy olyan napra ahol sanszosan úgyse csinálna senki semmit.
2021. dec. 9. 08:56
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk rendes munkanap, ugyanúgy dolgozunk a szombati munkanapokon, mint máskor, de amikor éppen jó hangulatban van a főnök, akkor 1-2 órával hamarabb hazaenged minket. Amikor nem, akkor végig kell dolgozni a napot.
2021. dec. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Kötelezően ki kellett venni szabadságnak.
2021. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Szociális munkakörben dolgozom, tegnap a főnököm közölte nem kell bemenni szombaton és munkanapnak számolják el.
2021. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
IT, multi, dolgozni kell. Nekem az eddigi minden munkahelyemen dolgozni kellett ilyenkor.
2021. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rövid munkanap lesz, utána elmegyek vásárolni.
2021. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Én az ilyeneknél nem veszem ki a szombatot, utáltam, amikor olyan helyen dolgoztam, ahol kötelezően ki kellett venni, mert az a szabadság esetleg hiányzott máshonnan. A rákövetkező hétfőn szoktam szabadságot kivenni, mert az teljes munkanap, a szombat meg ott, ahol most dolgozom, rövid nap, hamarabb elengednek minket, ha nincs SOS határidős munka.
2021. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Rendes munkanap.

Az előfordulhat, hogy hamarabb haza lehet menni.

2021. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!