Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan főnökkel, aki nem fogadja el, hogy idő kell a feladatok elvégzésére?

Figyelt kérdés
Ma mondtam neki, hogy dolgozom azon, amit kért, de nem ígérhetem, hogy ma meglesz, csak az eredmény érdekli, a munka nem. Hogyan lehet megértetni vele, hogy a feladathoz idő kell, és nem tudom előre, hogy mennyi?

2021. dec. 14. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ő pont olyan jól tudja, mint te. Pampog, ha berezelsz esetleg gyorsabban dolgozol vagy túlórázol, természetesen ingyen. Hiszen te is úgy érzed egy idő után, hogy te vagy túl kevés, lassú. Neki több zséje lesz, vagy, ha ő is beosztott akkor jobb színben tűnik föl a felettesénél.

Csináld normál tempóban, egyikőtök úgyis "betörik". Vagy te csicskulsz, vagy ő adja fel a pampogást.

(lehet, hogy tényleg lassú vagy mert mondjuk nem fekszik neked a meló, de most te vagy ott, veled kell beérje a munkáltató. Meg az is lehet, hogy gyorsabb vagy az átlagnál, de még megpróbál kipaszírozni belőled többet és többet. Ezt távolból nem tudhatjuk, mérd föl te!)

2021. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ebben a szituban vagyok😃.

Nem fogok sem kapkodni, sem sietni.

2021. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
28%
A főnöknek ez a dolga. Neki is van főnöke, aki baszogatja.
2021. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!