Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Debrecen kisgyermeknevelo allas?

Debrecen kisgyermeknevelo allas?

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki esetleg hogy Debrecenben, es kozeleben nincs-e kisgyermekneveloi allas?

Szeretnek mar elhelyezkedni a szakmaban, de akarhol olvashatok akarmit sehova nem keresnek a kornyeken.. volt egy palyazat, ahova beadtam a jelentkezesem, de nem kaptam ra valaszt, gondolom nem engem választottak

Mar kezdem feladni, es ugy erzem hogy rossz szakmat valasztottam. Imadom a gyerekeket, es szeretnek mar ebben dolgozni de piciket elszomorit hogy sehol nem tudok elhelyezkedni benne.


2021. dec. 14. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Debrecenbe sajnos kevés a munkalehetőség.

Én ezért mentem fel Pestre. Ott mindent keresnek mindig kb.

Ha elhatározod magad akkor kezdésnek neked is ezt javasolnám. Albérlet és pesti munka. Ha a jövőben találsz Debrecenbe munkát, akkor pedig visszajössz már tapasztalattal. Könnyebben felvesznek úgy.

A szakmáddal nincs baj amúgy, csak a munkalehetőség kevés erre.

2021. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bonyolult, de nem tudnek pestre koltozni. Sok minden kot ide.

Elkepeszto hogy ennyire nincs munkalehetoseg. Mar a siras kerulget sokszor hogy minden tanulas hiaba, mert nem tudok elhelyezkedni. Nyilvan a diplomasok reszesulnek elonyben. 2 eves okj-s kepzesem van. Sokra nem megyek vele(:

2021. dec. 14. 17:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is vissza jöttem inkább debrecenbe és olyan munkát kerestem ami elvégezhető. Sok diplomás ugyan úgy nem talál munkát ha nincs.

Mindenesetre sajnálom. :c

Keres kitartóan és egyszer hátha szerencséd lesz.

2021. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!