Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok ötleteket mondani...

Tudnátok ötleteket mondani apró karácsonyi ajándék terén kollégáknak?

Figyelt kérdés
Csak pár hónapja dolgozok a cégnél tehát nem nagyon ismerem még a többieket, de hallottam hogy mindenki hoz valami apróságot, karácsonyfa díszt stb...Van valami ötlet? 8 db emberről van szó

2021. dec. 20. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mézeskalács becsomagolva, apró karácsonyfadízs, ilyesmi. :)
2021. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen 500-1000 Ft/főben gondolkoznék. Amiket eddig adtam nekik: méz, lekvár, mini nutella, mini mozartikőr (Auchanban 800 Ft körül van, de írtó cuki az üvege), készítettem nekik szappanvirágot.
2021. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz sütni, akkor finom házisütinek mindenki örül (feltéve ha nincs köztük diétázó, allergiás, stb).

Volt egy év, amikor az egyik kollégától mini gyümölcskosarat kaptunk. Volt benne 1-1 db: kiwi, alma, narancs, banán, körte, aszalt füge. Talán még jobb is, mint az édesség, és értékhatártól függően lehet variálni.

2021. dec. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Csatlakozom az 1-eshez. Pl. szépen becsomagolt finom ehető mézeskalácsnak én örülnék, de lehet csak egy sima szaloncukor is akár megtoldva egy kedves jókívánsággal.


Én szeretem az ehető ajándékokat, mert azt nagy valószínűséggel nem kell kib*sznom a szemetesbe a csomagolással együtt egy pár hét/hónap múlva, ezzel sem növelem nagyon az ökológiai lábnyomot.

2021. dec. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
85%
Bögre nagyságú mécses szaloncukorral és karácsonyfára való dísszel kis Karácsonyi tasakban. Szerintem ideális!
2021. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :)
2021. dec. 21. 14:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!