Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki lenne visszajelentkezni...

Ciki lenne visszajelentkezni olyan munkahelyre ahol fel ev utan felmondtam, mikor a fonok ugy kiabalt hogy sirva fakadtam? 24/N

Figyelt kérdés

Sajnos mindenkihez eljutott a hir, azt tudom hogy utana tartottak valami csapatepitot ahol errol volt szo, a masik vezeto szajabol hangzott el hogy "sajnos nem normalis es megteheti"

Tobbszor konnyeztunk mar miatta de ugy sirva fakadni mint en, elottem meg senkivel nem esett meg.

Sajnos mindenek ellenere eletem eddigi legjobb munkahelye volt es a mai napig minden heten eszembe jut.



2021. dec. 20. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha ez a főnök még mindig ott van, akkor igen, eléggé ciki szerintem.

Valószínű egyébként is meg lenne említve, általa pedig biztosan kapnád az ívet, már ha egyáltalán visszavennének.

2021. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
99%

Hát ha okkal mentél el, és ez az ok nem változott, akkor ne menj vissza.


Az idő sokat szépít, de egy olyan melóhely ahol sokszor sír mindenki (és nem azért mert pl intenzíven voltál nővér, ahol érthető a dolog) nem egy normális dolog.


A főnök ki fog csinálni, és ha nem rúgták ki, minden olyan lesz, mint előtte, csak kellemetlen is, hiszen igen, ott van az "aktádon" hogy már volt konfliktus, ami miatt otthagytad őket.

2021. dec. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz: az az az ember, aki miatt felmondtál, már elment, és mások pedig meg voltak veled elégedve, akkor próbáld meg.


Ha nem, akkor keress állást másik cégnél.


Munkaerőhiány van, lehet, hogy még jobb fizut is kapsz majd az új helyen. Hajrá!

2021. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Mennyi ideje hagytad ott? Nem lehet, hogy csak utólag emlékszel úgy, hogy annyira szuper munkahely volt? Annyira jó nem lehetett, ha ilyen főnököd volt. Gondolom nem akkor, egyetlen alkalommal hirtelen megszállta a kisörgöd és gonosz lett, hanem előtte sem volt normális. Csak lehet, hogy a kisebb incidenseket már elfelejtetted.
2021. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Ugyan oda vissza menni mint ahol voltál nem jó ómen. Csak kényszerből mennék vissza és arra számíts hogy még rosszabb lesz mint volt... :(
2021. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"eletem eddigi legjobb munkahelye volt"


Ahol így beszél veled a főnököd?

Kiscsillag, te mazochista vagy!

Neked (!) nem ciki. Sőt élvezetes lesz visszamenni. És élvezet lesz újra hallgatni a főnöködet.

2021. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld! Volt nekem is olyan munkahelyem, ahol rendszeressé vált, hogy én reggel 8-kor már a mosdóban bőgök amiatt, ahogy a főnök beszélt velem. Bár volt ott 1-2 kolléga, akiket kedveltem, meg néhány egyéb előnye a cégnek, de sose mennék vissza, amíg van bármi más lehetőségem. Az idegbeteg főnök nyilván nem változott, vagy ha igen, akkor sem jó irányba. Hidd el, sokkal rosszabb lenne, mint elsőre volt. Keress inkább mást.
2021. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak, hogy nem változik, de romlik is.


Már tudja, hogy a korábbi bánásmódot nem csak eltűröd, de valszeg többet is.


Sanszos, hogy rosszabb kondítciókkal vesznek vissza, alacsonyabb fizu, több feladat, és nem is fogja magát moderálni, mert eddig is megtehette veled, ezek után ki fogja próbálni mennyit viselsz még el.



Nem érdemes egy helyben maradni vagy visszamenni ugyanoda.

Menj el a másik céghez, kérj 15-20%al többet és max 2-3 év múlva állj tovább, különben csak az inflációt kapod meg mint fizetés elmelés, de cserébe a nyakadba varrnak egy rakás új feladatot.

2021. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne ciki, csupán 5 év múlva olyan idegroncs lennél, hogy súlyos pszichológiai problémáid lennének. Te döntésed ;)
2021. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te visszavennéd magad, ha a dolgozónak veled volt problémája? Ha nincs ott az a főnök tennék egy próbát, ha ott van, 2 napon belül kikészít, szóval nincs értelme.
2021. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!