Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Több,mint 4 hónapja felmondtam...

Több,mint 4 hónapja felmondtam a munkahelyem,de bent maradt még 4 napi munkabérem.Ha fehÍvom a főnököm,hogy adja oda azt a 4 napi munkabért akkor oda adja ennyi idő után vajon?Lehet már nem is emlékszik rá mennyivel tartozik.

Figyelt kérdés

2021. dec. 25. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mit csináltál 4 hónapig hogy ez csak most tűnt fel? Amúgy nem valószínű hogy kifizetik
2021. dec. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

az ilyen fusi állásokkal ez a baj... gondolom építőipar.


Hogy hogy nem jöttél rá, amikor elszámoltatok? Vagy otthagytad a piccsbe, hogy többet nem jössz?

2021. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó!Igen eljöttem,se szó se beszéd nélkül :D.megérdemelték
2021. dec. 27. 17:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Súlyos és hosszantartó munkahelyi terror miatt én is felmondási idő nélkül jöttem el a fekete munkahelyről. Igaz, az én esetemben tudott róla a főnök, megmondtam neki az utolsó(nak bizonyult) terrorja alkalmával, hogy munkahelyi teror miatt nincs felmondási idő. Hogy üvöltött!


Nekem is bentmaradt háromheti pénzem. Én is csak nagyon nehezen vettem rá magam, hogy felhívjam. Három hét múlva vettem rá magam nagy nehezen. Emlékszem, csak simán tárgyilagos hangon kértem a ,,törthavi pénzt'', még csak nem is érzékeltettem vele, hogy direkt ne adná oda: olyan hangon beszéltem vele mint az ilyen nyugati meg amerikai kultúrkörökben ahol a járandóság elkérése a világ legtermészetesebb dolga, mint ahogy levegőt vesz, fogat mos, fürdik az ember.


Emlékszem a reakcióra is: először nagy süket csend a telefon túlsó végén, majs olyan lassan jöttek ki belőle a szavak, mint a paszta a hurkatöltőből. Végül a felét odaadta a pénznek.


Dühös voltam mindettől függetlenül. Az adót befizettem -- magán könyvelővel kiszámoltattam, mennyi járt volna az államnak, és befizettem -- igazából egyszerűen csak dühből, hogy szellemi értelmben ne függjek tőle. Szóval olyan négyszázezret befizettem, úgy, ahogy a könyvelő kiszámolta. Fel akartam jelenteni is, elsősorban a mérhetetelen terror miatt (félnivalóm sem volt így már a NAVtól), de akkor jött a koronavírus. Szinte teljes izolációba vonultam (távmunka, maszk, vásárlás csak nyilt termelői piacokon stb.)

2021. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!