Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 260 bruttó az egy „komoly“...

260 bruttó az egy „komoly“ bér Pesten? Szaktudást nem igénylő irodai munkakör

Figyelt kérdés
2021. dec. 26. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
173 nettót nem nevezném komoly bérnek.
2021. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nyolc általánossal, pályakezdőként komoly, két diplomával negyvenévesen komolytalan. Az irodai munka értékét is a felelősség mértéke határozza meg, ami ez esetben gondolom nulla. De érdemes figyelembe venni az előmeneteli lehetőségeket, pl. hogy milyen tapasztalatot szerzel, szerezhetsz-e valamilyen képesítést, lehetsz-e kisfőnök idővel. Ha ez a fizu mondjuk öt évig változatlan, akkor nem túl perspektivikus, mert infláció stb. is van. Számíthat még, hogy hogy mutat ez a munka az önéletrajzodban, ha egy ismert cégről van szó, vagy valamilyen speciális területen működik. Pl. egy tapasztalt ingatlankezelő irodista, HR-asszisztens munkája a piacon többet ér, mint egy öt évig csak fénymásolgató bioroboté.
2021. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha nettó lenne, akkor is csak normálisnak számítana.
2021. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ez átlag alatti. A budapesti átlagkereset nettó 300 körül van. (nem én találtam ki, neten ez van, ne nekem írjatok, hogy nincs ennyi) Persze ha pályakezdő vagy és teljesen képzetlen akkor ez alatt fogsz keresni.


Nettó 170-ből szobát is szűkösen bérelsz és 170-nél pénztárosként, pincérként, pultosként többet kaphatsz jobb helyen. Ikeában is fizetnek kb ennyit a kezdő eladóknak... Én nézelődnék még a helyedben, hátha akad jobb ajánlat.

2021. dec. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
#2 vagyok, egész pontosan miért jött a sok piros? A válaszom melyik része téves?
2021. dec. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nevetséges bér, nettóban is csak elmegy kategória, de bruttóban egy vicc.
2021. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Betanított munkára, amit kb bárki el tud végezni, csak ne kelljen a soron ülni, teljesen reális.

Na meg az alapítványi iskolában is

2021. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen sem komoly bér de betanított irodai munkára nem lehet sokat elvárni.Vidéken nagyjából reális lenne,Budapesten gyér
2021. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vidéken keresek ettől többet pályakezdőként. Még ez se sok, nem hogy Pesten.
2021. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
itt se sok*
2021. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!