Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy idősebb (50 körüli)...

Egy idősebb (50 körüli) férfiról mit lehet gondolni , akinek az egészkaros tetkója van?

Figyelt kérdés

Annyira nem ismerem, de tetszik(a férfi) vagányan néz ki(a tetkó).

Ez alapján biztos nem vmi régimódi öregúr. Vagy ez még nem jelent semmit, mert régebben is sokan tetováltatták magukat?


2021. dec. 29. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján tényleg nem mondható szerintem öregúrnak, de többet se lehet róla megállapítani, ha nem ismered.
2021. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Börtöntoltelek
2021. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tróger, éjszakai bajkeverő.


De az is lehet, hogy orvos. Köpeny alatt nem látszik.


Komolyan, ennyiből hogy mondjunk véleményt?

2021. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Régen se volt olyan ritka a tetoválás de azért beszűkült látókörű embereknek ez a mai napig egy elképesztő és megbotránkoztató dolog. Ma már bárkinek gyorsan lehet tetkója szóval semmit nem lehet tudni ennyi alapján.
2021. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van tetoválásom (hihetetlen) ráadásul nőként (hallatlan) de amúgy szerintem egy tök átlag ember vagyok :D
2021. dec. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
50 körülit tetkó nélkül is erős dolog öregúrnak hívni :D Kivéve ha 10-12 éves vagy, ebben az esetben érthető.
2021. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy te egy fiatal lány vagy, akinek bejön a pasi, s a korkülönbségre úgy keresel igazolást, hogy hiába idősebb a fickó, vagány és fiatalos, mert tetkója van? Így a korkülönbség sem akkora gáz?

Vagy teljesen rossz úton járok?

Amúgy igen, az idősebb korosztályban is vannak vagány, fiatalos gondolkodású, korukat meghazudtoló külsővel rendelkező nők és férfiak, de ez nem a tetkón múlik.

2021. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

#4:

A szocializmusban akinek tetoválása volt, azt bevitték a rendőrök a yardra, öcsi.

2021. dec. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Imádom, hogy valakinek az elméjében egy ilyen idióta testrondítás "vagány". A mellette setalo tetkótlan arc pedig lehet megmászta a Mount Everestet vagy gerillák fogságából szabadult Kongóban. De
2021. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!