Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyen mennyi időt...

Új munkahelyen mennyi időt szoktatok adni magatoknak, ha nem tetszik az első benyomás a cégről?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
próbaidő vége előtt 1 nappalig szoktam várni
2022. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerűbb munka akkor egy hónap.

A mostani munkahelyemen 2 hónapig tartott megtanulni az alapokat. De csak fél év után mondhattam azt hogy tudok kb mindent amit kell de még ennél is több idő kellet mire professzionálisan gyorsan tudtam minden helyzetre megfelelően reagálni.

Más helyzet a fizikai munka ahova a testednek kell alkamazkodnia megint más a gyári munka ami mentálisan is kikészít a monotonitás és a műszakok miatt ezekre általában bőven elég egy hónap.


Ha az első benyomásra hagyatkozom akkor még mindig munkanélküli vagyok.

Az első hetek mindnehol rosszak, senkit nem ismersz nem tudod a munkafolyamatot minden új minden idegen.

2022. jan. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Par napot, max 1-2 hetet, nekem altalaban az elso benyomasom egy olyan helyen, ahol sokaig megmaradok, jo, azert maradok ott. Mas kerdes, hogy nem ismerek senkit, idegen a kornyezet, de nem emiatt hagytam ott munkahelyeket par nap utan, hanem mert mar a legelejen azt lattam, hogy szetszortsag van, nem logikusan mukodik, fontos dolgokon sporolnak stb. Ezek egy ido utan minden munkahelyen feltunnek, de az gond, ha mar egy het alatt levagom, mi a helyzet :D
2022. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gáz a cég 1-2 napot, ha csak később derülnek ki a dolgok, akkor próbaidő előtt egy héttel azt mondom pà.
2022. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában 1 hónap szokott lenni.

Alapból hosszú távra tervezek, így nem mondok fel az első rossz pillanat után. Ha így lenne, akkor nem dolgoznék sehol. :D

1 hónap után ki szoktak derülni a dolgok.

N26

2022. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!