Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon nyáron ahol jelenleg...

Vajon nyáron ahol jelenleg kötelező az oltás például iskolákban, ott el törlik e a kötelező oltásról való rendelkezést vagy marad minden úgy ahogy most?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert jelenleg iskolában dolgozom de oltatlanságom miatt nem dolgozhatok jelenleg.

Persze tudom előre senki nem tudja megmondani a tutit, meg nem tudjuk mit hoz a jövő, de kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik.

Azért a nyarat kérdezem mert akkor szinte nincs is vírus na meg nagyon gyerek se 2 hónapig... Sőt ha szerencsések lennénk akkor már májusra lecseng a vírus.



2022. jan. 8. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem, hogy a két hónapos nyári szünet miatt ezt törölnék. Ha változtatnak, az azért lesz, mert jelentősen csökken a megbetegedések száma hosszabb távon. Ezt viszont előre senki nem tudja megmondani.
2022. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk nem nagyon reménykednek abban, hogy elavul a törvény. Egy részére a munkámnak már találtak helyettest, a többivel nem tudom, mit fognak csinálni.

Elég nehéz így egyéb szakképesítés nélkül munkát találni.

Mindenhez diploma kell. Takarításhoz takarítói diploma, eladóhoz eladói diploma, pingviszartakarításhoz pingvinszartakarítói diploma..Egye meg a fene az összes rohadt bürokratát.

2022. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!