Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit reagáljak arra ha megtudta...

Mit reagáljak arra ha megtudtam azért vettek fel egy állásra mert senki más nem vállalta ennyiért? csak épp a semmihez képest vagyok jobb?

Figyelt kérdés

Kiderült számos alkalmasabb jelölt volt, sőőőőőt voltaképp én eleve fel se merültem mint alkalmas jelölt, de senki se vállalta ennyiért így utolsó szalmaszálként felvettek engem.

Nem azért mert szimpi voltam nem azért mert megfelelőnek tartottak hanem azért mert senki se vállalta és valaki kellett és a semminél még én is jobb vagyok. Nagyon sovány dicsőség hogy csak épp a semmihez képest vagyok jobb...


2022. jan. 9. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ettől még simán bebizonyíthatod, hogy alkalmas vagy rá, nagyon is.

Én ebből nem csinálnék problémát. Az elején sokszor a döntéshozók is bizonytalanok, hogy ki lenne a legjobb választás. Úgyis csak idővel derül ki, hogy jó döntés volt-e.

2022. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ettől függetlenül ugyanúgy megkapod a fizetésed, és ugyanaz a munkaköröd🤷‍♂️

Nem értem hol a probléma... Ha neked úgy jobb, akkor mondhatod azt is hogy nélküled csődbe menne a cég.

2022. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne búsulj! Biztos, hogy megfelelőnek tartanak, mert nem vesznek fel olyat, akit nem tartanak annak! Az nagy veszteség a cégnek. Tedd a munkádat és ne törődj mással. Nem ezen múlik a "dicsőség". Találd meg benne az örömet!
2022. jan. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy miert vettek fel?

Neked kellett a munka es szerencsed volt,megkaptad

Ha amiatt aggodsz hogy talalnak jobbat es te mehetsz akkor kar mert mint irtad annyi penzert nem fogja olyan vallalni a munkat akit ok szeretnenek

Vegezd jol a munkad es nem lesz gond

2022. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
S kitol hallottad amugy ezt? Lehet, h csak rosszindulat huzodik enneka hattereben?🤔
2022. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Ez is egy alapítványi iskola lesz?
2022. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban érdekes, hogy kitől hallottad ezt?


Minden esetre nagyon "jófej" kollégád lehet. ;) Mert a főnököd ilyet nem dörgöl egyenesen az arcod alá, gondolom. :D

2022. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak pletyka, ne foglalkozz vele.
2022. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!