Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Irodába mentem dolgozni volt...

Irodába mentem dolgozni volt ott egy kiabálós lány,mindig kiabált,csúnyán beszélt,jelentettem a Főnöknek mondta,hogy ő vállalta,hogy így beszéljen,kiderült epilepsziás volt a lány,kiléptem miatta,jól döntöttem?Szerintetek miért kiabált mindig?

Figyelt kérdés
2022. jan. 9. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Mert a fű zöld az ég kék. Hogy várod el, hogy ennyiből mi kitaláljuk a teljes sztori minden egyes mozzanatát, és mindenki személyiségét?
2022. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Lehetett nagyothalló, de lehetett őrült is. Nehéz ennyiből megmondani, a felmondás hasznosságát meg aztán végképp.
2022. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Van valami mentális problémád? A fogalmazásmódod meg a gyerekes viselkedésed miatt kérdem...
2022. jan. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Az biztos, hogy az epilepsziájának semmi köze nem volt ahhoz, hogy kiabált, csúnyán beszélt. Úgyhogy ez tök fölösleges információ volt, ráadásul erősen szenzitív adat, úgyhogy ha nem ő mondta el, akkor meg is lehetett volna húzkodni, aki nyilvánosságra hozta ezt róla.
2022. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Van egy betegseg aminek kovetkezteben akaratlanul ordibal csunyan beszel stb. Abba nem gondolsz bele neki milyen kellemetlen lehet igy elnie? A helyedben bocsanatot kernek tole.
2022. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Ja! Majd a deviánstól kérjen bocsánatot a normális ember?!

Magadnál vagy?

2022. jan. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ki állítja biztosan, hogy epilepsziás volt a lány? A szülei?


Hány éves volt? Orvosi papír erről a betegségről?


Nem lehet, hogy a főnök EGYIK ROKONA?! Nagyon jó "családi" sztorik szoktak ilyen helyeken lenni.

2022. jan. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7 Van igaza ma már mindenki beteg a munkahelyen csak orvosi papirja nincs mert kamu beteg.
2022. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk a főnöknek kell ilyenkor szólnia a többieknek, hogy az új dolgozó ilyen, hogy ne ez legyen a vége.
2022. jan. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Az h epilepsziás annak a viselkedéséhez semmi köze. Attól még kiabálhat, trágárkodhat mellesleg egy betegség nem mentség dolgok alól. Epilepszia nélkul is kiabálna valószinűleg. Az egyénisége ilyen. Ahogy a cukros, vernyomasos, szíves asztmás is kiabálhat adott esetben. Ez plusz felesleges információ volt. Azért felmondani mert kiabál, el kell vele beszélgetni h ez nem nyerő dolog s a frusztrációját tartsa meg otthon magának.
2022. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!