Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Klausztofóbia esetén hogyan...

Klausztofóbia esetén hogyan tudnék olyan munkahelyen munkát vállalni, ahol liftet is kell használni?

Figyelt kérdés
Olyan emberektől szeretnék főként tapasztalatot vagy véleményt kérni, akik kórházi takarításban jártasak vagy hasonló helyen takarítók ahol lift van. De olyan ember véleménye is segíthet esetleg aki rá lát erre. Fontos a munkahely tehát válogatni nem sok esélyem és időm van. Kaptam egy kórházi állás ajánlatot. Viszont klausztofóbiás vagyok és ott logikám szerint esélytelen a lifthasználat mellőzése. Bérházban is ha jártam akkor inkább lépcsőt használtam. Viszont ha lenne velem valaki a liftben esetleg kolléga, látogató, orvos ápoló akárki legalább csak 1ember akkor végülis nyugodtabb lennék. Azt viszont nem tudom vajon lehetőség van e ilyesmire, hogy valahogy elkerüljem legalább az egyedüllétet a liftben. Köszönöm előre a segítséget!

2022. jan. 10. 00:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Klausztrofóbia*
2022. jan. 10. 00:24
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy átlag takarítókocsi.

Esélytelen lift nélkül használni. Minden irodaház, ahol eddig dolgoztam ilyet használt.

2022. jan. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen igen gondoltam is. Ezért is indultam úgy neki, hogy akkor oké de esetleg valami segítő megoldás amit a kérdésben írtam mégis ha lenne így mások tapasztalatai szerint az jó lenne.
2022. jan. 10. 00:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem 100% de esetleg figyelheted a liftet, mikor száll ki-be valaki és akkor mész te is. De mivel ezek a kocsik elég helyigényesek, kissé kényelmetlen lesz így a liftben ha mások is vannak bent. Másrészt elmehetnél terápiára és feloldhatnád ezt a szorongást. Van rá megoldás.
2022. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha szakképzettség nélküli munkaerő szeretnél lenni, elhelyezkedhetsz akár bölcsődében/óvodákban/általános iskolákban is szintén takarítóként (az össze oktatási intézményt nem soroltam fel, mert vannak még felsőoktatási intézmények is. Gyermekotthonok, különböző szakosodott intézmények.)


Ezen kívül KONYHAI munkára is jelentkezhetnél - szintén a felsorolt intézmények egyikében. Mosodába nem keresnek jelentkezőket a kórházakban?!


Közmunkás lehetőségek is vannak (nekem olyat nem ajánlottak a munkaügyi központban, de templom körül találtam utcaseprési lehetőséget. Lehullott leveleket pl. kukába gyűjtöttem.)

2022. jan. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány emelet van. Én dolgoztam olyan helyen, ahol nagyon kicsi volt a lift. Felküldtem a cuccokat a 2. emeletre lifttel, én meg felgyalogoltam. :D
2022. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kórházban általában kettesével mennek takarítani a dolgozók.

Ill. egy nagyobb kórházban mindig vár valaki a liftre, így alig fordul elő, hogy egyedül van az ember. Inkább alig lehet beférni, pláne ha akad egy tolókocsis vagy hordágyas beteg is.

2022. ápr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!