Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi szabadideje van egy...

Mennyi szabadideje van egy orvosnak?

Figyelt kérdés

Orvos szeretnék lenni (sebész), viszont szeretnék mellette rendes életet is élni, családommal lenni.


Nem sok jót hallottam az egyetem utáni életről és azon gondolkoztam, hogy lehet csak magánban dolgoznék inkább. Nem a pénzről van szó, hanem az életvitelről.



2022. jan. 15. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Ha már praktizálsz, főleg ha magánban, akkor azért van időd rendesen.


Az egyetemi évek és a rezidenskedés vicces időszak. Ott van, hogy nem igazán alszol.

2022. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ahhoz hogy sebész legyél elég sok dolog kell.

Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2022. jan. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, jelenleg másodéves
2022. jan. 15. 22:10
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor ne haragudj de szerintem rossz helyen érdeklődsz.

Körül vagy véve orvosokkal és hallgatókkal, szerinted itt fogod megkapni a választ?

2022. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Hmmm.... temazárót mikor írsz? 😂😂😂


Volt mar ma delutan egy szintén (állítlkag) masodeves medikus, aki itt erdeklődött vmi orvosi témaban... aztan elszólta magát... 😂

2022. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát már ne haragudj, de magánban dolgozó orvosokkal nem vagyok körülvéve. A gyakvezeim nagyja az egyetem elvégzése óta nem láttak beteget.
2022. jan. 15. 22:17
 7/12 A kérdező kommentje:

5.


Én már megírtam a témazárókat amikor kellett középsuliban, mostmár vizsgákon felelek az egyetemen, de kedves, hogy ennyire hihetetlen mások számára hogy valaki orvosis lehet…

2022. jan. 15. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha work-life balance-t szeretnél inkább menj el szemésznek. Nyilván kórházfüggő, hogy mennyit kell dolgozni, egy barátnőm a balesetiben rezidens és állandóan kihajtják őket, este is hozhatnak bármikor valakit, akit azonnal meg kell műteni. Barátnőm folyton szidja a többi kórházat és specializációt, hogy nekik nem kell annyit dolgozniuk, de Összességében ő választott így magának.


A magánban dolgozással csak az lehet a probléma, hogy sokan mire oda jutnak már kiégnek a rezidens képzésünk alatt.

2022. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok. Akiket én ismerek, azok magánban is dolgoznak, meg államiban is. Szóval végeznek az egyik helyen, és irány a másik. Időd majd talán 50-60 éves korod körül lesz. Bár sokan akkor se tudják abbahagyni a pörgést.
2022. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%

"sokan mire oda jutnak már kiégnek a rezidens képzésünk alatt."


Ezzel nem értek egyet, orvos vagyok és szerintem aki itt kiég az máshol is kiégne. Sok a hülye egészségügyis kolléga és sok a hülye beteg, de szerintem ez mindenhol így van. Megértem a kérdezőt, mikor másodéves voltam én sem tudtam semmit az "orvosi életről", az oktatók csak a tananyagot darálták le.

Nekem sok szabadidőm van, a főorvos mindig csesztet hogy vállaljak plusz ügyeletet de én sosem vállalok.

2022. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!