Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzban érdemes lehet...

Önéletrajzban érdemes lehet megemlíteni egyetemi tanulmányokat akkor is, ha a munka jellegéhez bár van köze, a tanulmányok félbe lettek hagyva?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert megfogják kérdezni hogy csináltál pl. 2018-2021 között
2022. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Hát én pl munka mellett jartam 3 évet egyetemre, de abbahagytam. Így igazából nincs luk az önéletrajzomban, viszont kérdezték, hogy miért hagytam ott. Arról viszont nem szívesen beszélek.

Lehet akár rossz pont is, hogy félbe hagytad.


Ha meg nincs végzettséged igazából tök mindegy, hogy tanultál-e vagy dolgoztál.

2022. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem szívesen alkalmaznak olyan valakit, aki feltehetően, jóeséllyel náluk műveltebb, okosabb.
2022. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én beleírtam. Megmondtam, hogy családi okok miatt hagytam ott, nem tudtam tovább nappali képzésen tanulni, muszáj volt dolgoznom és belebuktam emiatt. Voltak tanárok, akiket ismert onnan az egyik lead, arról beszéltünk meg hogy xy tárgyat ki tanította (gondolom tesztelték h tényleg jártam oda). Meg hogy meddig jutottam a képzésben, ilyesmik. Az is tudás, ami csak teljesített tárgy, azt mondták, szóval pozitív volt a kicsengése.
2022. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!