Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen beképzelt emberek...

Miért ilyen beképzelt emberek a karbantartók és a gépbeállítók a gyárakban? Másnak is feltűnt, hogy milyen nagyban teszik magukat?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim szerint nagyon nagynak képzelik magukat az ilyen beosztású egyének, csak azt nem értem, hogy mire fel!

A kérdés nem provokatív célból lett feltéve, hanem kíváncsi vagyok, hogy másnak is feltűnt e. Egyébként okoskodó kommentelők, illetve ilyen beosztásban lévő személyek válaszát nem kérem. Csak olyan ember/melós válaszoljon, akinek szintén hasonló tapasztalatai vannak. Köszönöm!



#munkahely #beképzeltség #gyár #Gépbeállítók #Karbantartók
2022. jan. 22. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az egyik legjobb haverom karbantartó és egyáltalán nem beképzelt. A beképzeltség inkább emberi tulajdonság és nem munkakörhöz köthető tulajdonság.


A gyári munkások közt is van beképzelt bunkó éppen úgy mint a karbantartók között. Hibás dolog általánosítani.

2022. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Szóval csak olyan válaszolhat aki egyetért veled?

Te sem vagy a legélesebb kés a fiókban.

2022. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem munkakör függő, minden szinten vannak beképzeltek.
2022. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy látom baj van a szövegértéssel egyeseknek. 😕
2022. jan. 22. 14:38
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Én karbantartó vagyok és szerintem nem szoktunk senkivel így viselkedni.

Olyan társaságot fogtál ki ahol komplexusos emberek mentek karbantartónak és ezt ki is élik amikor egy kicsit feljebb kerülnek a legalacsonyabb szinttől.

Aki normális az minden emberrel normálisan viselkedik aki egy komplexusos kispöcsű az amint lehetséges lenézi,elnyomja a többi embert.

2022. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Mert abból élnek, hogy olyasmit tudnak, amit más nem tud.
2022. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Dolgoztam olyan helyen, ahol a karbantartók nem a gyors reagálásukról voltak híresek.

Hanem inkább még egy órán keresztül bámulták az internetet, mire elindultak volna elhárítani a hibát. (Csak addigra már több hiba is volt több gépen...)

Olyan hely volt az, ahol a dolgozó minden percét figyelték és utána még én éreztem magam rosszul, hogy miért nem szóltam előbb, miért nem láttam a jövőbe, hogy mi fog elromlani.

2022. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5

Mind

2022. jan. 22. 19:52
 9/15 A kérdező kommentje:

#5

Elhiszem, hogy te kivétel vagy, hozzátenném, hogy komaro

2022. jan. 22. 19:53
 10/15 A kérdező kommentje:

Komárom Esztergom megyében élek és itt az is beképzelt, aki egy koszos csöves.

#7

Igen, én is tapasztaltam már ilyet.

2022. jan. 22. 19:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!