Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csinálnád ezt a fajta munkát...

Csinálnád ezt a fajta munkát nagyobb városban? Mennyi pénzért csinálnád? Egy városban mennyi idő alatt lehet napi 70-80 db fix címet ki szállítani?

Figyelt kérdés

Munkáról:

Hétfőtől-Péntekig 70-80db fix címre ebéd kiszállítást kell végezni céges autóval.

+Ebéd hordás előtt el kell menni a konyhára ahol fel kell venni a többi futár ebédjét is, ezekután 35 perc vezetés jönne egy nagyobb városig, megérkezem a futárokhoz ahol átt pakoljuk az ő adagjukat,majd jöhet a 70-80 db fix cím kiszállítása,végül pedig irány vissza a konyhára az az 35 perc vezetés újra de ez már lehet hogy nem lenne munkaidő mivel majdnem hogy haza megyek.


Őszintén szólva én egy kisebb városban szerettem volna ezt csinálni, ahol van a konyha is és nagyjából ismerem az utcákat is, 50-60 fix cím lett volna,nagy részt családi házakkal.

Erre most ki találják a másik opciót,ahol csak emeletes házak vannak 99.9%-ban,sok olyan hely is van ahol nincs lift és bizony fel kell menni a negyedikre.

Több címnél parkolási lehetőség sincs,mivel nagyjából minden tele van.

Pluszban még nekem kellene be pakolni a többi futár kajáját, majd el vinni nekik és ki pakolni azokat.

Minimum 30 perc csak azzal telne hogy be pakolnám a többi futár kajáját,attól függ milyen kedvük van ugye a konyhásoknak.

Hiába pakolnám gyorsabban ha ugye nincs ki szedve a kaja.

Ezekután 35 perc vezetés.

15-20 perc kaja osztás a többi futárnak.

Végül pedig indulatok én is a körömre ahol 70-80db cím vár.

Mind ezt gondolom én éhbérért.


Sajnos a fizetésről még nem tudok, de állítólag nem valami jó,ezért is kérdezem ezt a munkát ki mennyiért csinálná?

Napi szinten be vállalnád a négy emeletes lift mentes helyeket?

Kényelmesen mennyi idő alatt tudnád ezt a 70-80db címet ki szállítani szerinted?

Ez a munka szerinted napi 4 órában bele fér?

Nyugodt munkát szerettem volna egy ideig,úgy érzem sajnos ez nem az lesz.


Természetesen amire valójában jelentkeztem ott nincs üresedés csak majd lehet hogy az lesz talán.


Te mit tennél az én helyemben?



2022. jan. 22. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell a pénz, csinálnám. Egyébként az atyaisten sem tudna rávenni ilyen mászkálós munkára.
2022. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nem fog 4 órába beleférni, ez átbasás
2022. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kerékpáros futárok 500000.- is meg keresnek

havi pár ezer km megtétele után.

2022. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetem mellett nyári munka keretében bevállalnám pénzszerzési lehetőségként, de egyébként nem élnék ilyen munkából.


Annyiból jobbak az emeltes házak, hogy általában egy tömbön belül több cím is van és ezáltal gyorsabban tudsz haladni. Tőled függ, hogy mennyi időt vesz igénybe, de szerintem azért egy 6 óra kell neki.

2022. jan. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat ha nagyon kell a penz. Gondolom a munkaido az fix nem? 4oraba biztos nemfer bele.. de ha 4 ora a munkaido akkor szarok ra h nincskesz. Ha meg tuloraba fizetik a tobbit az csak jo. Igazabol 8 ora melo is lofsz manapsag
2022. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Igen.
2022. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de én alapból nem csinálnék ilyen kiszállítós melót. Sok ismerős csinálja, de jót erről a melóról még nem hallottam igazából.

Jattal persze jól lehet keresni, de amúgy sok esetben vicc.


"Nyugodt munkát szerettem volna egy ideig,úgy érzem sajnos ez nem az lesz."

Hát ez 100% hogy nem lesz az.

2022. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!