Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy targoncás miért nem...

Egy targoncás miért nem hajlandó kézi anyagmozgatásra?

Figyelt kérdés
cégben középvezető beosztásban vagyok és nem találunk mostanába targoncást mert mikor az állásinterjún mondjuk, hogy kézzel is kellene anyagot mozgatni nem csak a targival akkor egyik sem vállalja, mert hogy ő nem fog emelgetni, cipelni ők csak targoncával hajlandóak dolgozni, azt mondják vegyünk fel külön embert aki cipekedik.
2022. jan. 22. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem az a dolga.
2022. jan. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Vegyetek egy gyalogkíséretűt, és akkor a delikvens se döglik meg. Én pl. "csak" anyagmozgató vagyok, nem targoncás, de sikítanom kell, ha a kézi békához hozzá kell nyúlni. Nem embernek való feladat több száz kilós cuccokat ide-oda vonszolni. Akkor vegyetek fel egy lovat!
2022. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Minek menjen hozzátok, ha máshol nem kell cipekednie? Te mennél? Na ugye.
2022. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hol nem kell egy targoncásnak egyáltalán nem emelnie, pakolnia semmit kézzel?
2022. jan. 22. 12:24
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Elromlott a targonca?

Mindenest kerestek nem targoncást.

2022. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Ahány multinál dolgoztam,ott a targoncások.... bocsánat logisztikusok mindig felsőbbrendűnek képzelték magukat a melósok körében . Műszak utolsó órájában már ne akarj tőlük semmit, és délelöttösben fél 2-kor már megfürödve mentek ki a kapun. Volt aki a kötelező műszak végi sorfeltöltés, és a forgácsos könténerek kiürítését se csinálta meg.
2022. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Én se akarnám tönkre tenni a derekamat. Anyám könyvelőként vagy 100 kg aktát megmozgatott naponta adóbevallási időben, tönkre ment a dereka. Rokkantosítva lett. Tanultam a hibájából
2022. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó, de a targoncás munkához azért hozzá tartozik hogy néha azért emelni is kell kézzel. vagy arrébb rakni valamit, ami lehet nehéz is.
2022. jan. 22. 13:26
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
A targoncas altalaba csak targoncazik 🤔 es vannak kulon rakodok.
2022. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a targoncások max akkor pakolnak, ha leborul valami a raklapról.
2022. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!