Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy "egyszerű" raktárosi...

Egy "egyszerű" raktárosi komissiózó állásinterjún kell többet mondanom annál, hogy lassan 1 éve nincs állásom és életben szeretnék maradni, nem pedig éhen halni?

Figyelt kérdés
Értem én a formalitásokat de miért kérdeznének az ambícióimról meg a terveimről ha nincsenek tanulmányaim, egy egyszerű raktárosi állásra jelentkeztem, jóó ideje nincs állásom és lassan elfogy a pénzem ezért csak dolgozni akarok?

2022. jan. 26. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Olyan ambíció, hogy világos, rendezett legyen a raktár, minden a helyén, és azonnal megtalálható?

Esetleg fejben az egésznek a térképe?

Hasonlókat találhatsz néhányat, csak aztán tényleg legyél is rajta.

2022. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Na azt adnám de tényleg! Előző raktár az valami katasztrófa volt, kosz és rendetlenség mindenhol, szűkös határidők, állandó megborult munkarend, prioritások is borultak meg elég gyakran, átláthatatlanság mindenhol, tervezetlenség, következetlenség...

De ez ambíció? Rend és tisztaság a raktárban? Ez alap kéne, hogy legyen.. csak az előző helyen is ali pár embert érdekelt egyébként nem is véletlenül hisz olyan volt a szervezés is a módszerek amiken nem lehetett volna változtatni legfeljebb kis részben.

2022. jan. 26. 15:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az előző embernél nem volt alap, és valószínűleg értékelni fogják, ha nálad igen.
2022. jan. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Senior Séf ***** válasza:
49%

" Előző raktár az valami katasztrófa volt, kosz és rendetlenség mindenhol, szűkös határidők, állandó megborult munkarend, prioritások is borultak meg elég gyakran, átláthatatlanság mindenhol, tervezetlenség, következetlenség..."

Na ezt mondd el, természetesen a cég nevének említése nélkül.

2022. jan. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eszem ágában sincs, legfeljebb ha úgy alakul, hogy kitérünk rá, diszkréten.

Biztos imádnának ha leállnék ekézni az előző munkahelyemet..

2022. jan. 26. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Mondd el finoman az igazat :D Így nem fognak felvenni, csinálj magadnak akár egy full fake személyiséget :D Nekem így ment eddig is.... Kb ugyanennyi motivációm van, mint neked (semmi).
2022. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6 de én ezt nem értem, hogy a tisztaságon és renden kívűl meg, hog, tudjam mi a dolgom, milyen ambíció kell még egy egyszerű álláshoz? Van olyan raktár is de oda nem is 8 általános al alap feltétel.

Fake személyiséget nehéz kreálni mert nem vagyok olyan állapotban és unalmas a hazudozás. Pláne, hogy idővel kiderül. Arról ne is beszéljünk, hogy 2 fülműtétet halasztok immár 1 éve és még fél év kell, hogy miután találtam munkát el mehessek..

2022. jan. 26. 17:42
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ilyen helyen tok mindegy, mit mondasz, kb annyit akarnak felmerni, hogy nem vagy-e sik buta, de nalunk pl dolgozik olyan ember is, aki nem fogta fel, hol van a raktarban x terulet, mikor probaltam neki segiteni, hova vigye a cuccot ami nala van. Inkabb otthagyta nalunk xD Marmint tenyleg ilyen lassu felfogasu, a kollegamnak a nevet nem birta megjegyezni heteken at, de a sajat teruleten el tudja vegezni a feladatat.

Tolem csak a hobbijaimrol kerdezgettek meg ilyesmi, valamit dumaltam, hogy szeretek kreativkodni (tenyleg, bar ritkan jutok el odaig), de nem ez a lenyeg, csak fel akarjak merni, kb milyen ember vagy, be tudsz-e vajon illeszkedni stb. De probaidore valoszinuleg ugyis felvesznek, ha olyan hely, hogy kell mindig az ember es nem csak valami kis raktar, ahol most a 6 fobol egy elment es akarnak egy fot helyette.

2022. jan. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én se érte sz állás interjün a nevetséges kérdéseket van x évem tapasztalatom ha kelek ok ha nem ne raboljuk egymás idejét.Nem fogom azt mondani ez az állmaim munkálya meg hogy, imádom a céget.
2022. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

az egyéni szociális problémád nem a cég baja, semmi köze hozzá, sírni nem állásinterjún kell

ott meg kell őket győznöd, hogy el tudod végezni a feladatokat

2022. jan. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!